Jump to content

Žádost o admina na Jailbreak server.

str1ps
 Share

Recommended Posts

Ahoj A-Teame,

mé celé jméno je Dominik Šuta, ale na cs:go vystupuji pod přezdívkou "strips" je mi 16 let a narodil jsem se 16.března 2006 (marca pro naše slovenské bratry ❤️). Bydlím v malém městečku Bruntál v Moravskoslezském kraji. Rád ve volném čase hraju počítačové hry jako cs:go, lol, minecraft atd. v tuhle chvíli je moje main hra cs:go a hlavně server Jailbreak. Když zrovna nejsem doma, tak jsem se svou přítelkyní a nebo s kamarády ven. Chodím na školu v Bruntále na obor IT a tento školní rok půjdu do druháku. Na počítači přes prázdniny hraju docela hodně často, ale přes tu školu se snažím to omezit a mít dobrý spánkový režim 😄.

Důvod žádosti

Na serveru hraju poměrně dlouho a často, mám rád celkově tuhle komunitu a snad vždy mi tady spravíte náladu ❤️. O práva jsem se bál požádat a nebo se mi nechtělo, ale řekl jsem si, že když tak můžu zase za 180 dní zkusit. Řekl bych že pravidla už ovládám a že s lidmi na serveru si rozumím. Občas se tu najdou lidi co ale pravidla porušují nebo je neznají a jako hráč toho moc udělat nemůžu a nebo když už něco zkusím, tak pak pár jedinců brečí, že si na toho admina hraju nebo tak něco 😄. Overall s A-Teamem jsem za dobře a myslím si, že mě mají rádi, tak jak já je. (Snad 😄)

Podmínky

Tak jsme se konečně dostali k podmínkám. Za mě snad jediné co nesplňuji na 100% je to, že nemám 17 let 😄. Jinak funkční mikrofon mám, rád komunikuju a pravidla a příkazy znám. Znalost anglického jazyka na IT oboru je samozřejmostí 😄. Zkušenosti s adminováním nemám snad žádné, ale rád se učím nové věci. VAC ban nemám, mám jen game ban na hru Unturned.

[!] Na serveru si byl poprvé 01/02/2020 - 02:09:24.
[!] Na serveru máš nahráno 444 hodin.
[!] Na všech serverech máš nahráno 721 hodin.

Odkaz na Steam profil i s mým Steam ID

https://steamcommunity.com/id/str1ps/ 

76561198420415855 (Pro lenivce viď Gamere 😄 )

Bany apod.

Co si budeme. Andílek jsme vždy nebyl, ale ban a mute jsem naposledy dostal roku 2020 a to mi nebylo ani 14 let skoro. Pravidla a příkazy jsem se za tu dobu naučil a doučil a již ban snad nedostanu. Mute všeobecně byl většinou za spam nebo vulgaritu, ale to už se také nestane, protože jsem za tu dobu poměrně dospěl a vulgárně nadávat na internetu (kdyby to bylo bráno seriózně) mi přijde ubohé. Spam už dělat taky nemám v plánu dělat, protože je to otravné 😄.

Tady dokládám screenshot ze statistik hráče:

image.png.cc1e7f9803aeb56cee4e99c1819522da.png

(Ano poslední CT Ban byl na mé narozeniny XD)

To je vše co bych k žádosti dodal. Pokud jste to dočetli až jsem, tak to splnilo účel a můžu v klidu zemřít 😄.

Přeju pěkný den,

strips.

• TOP 1
  • Upvote 1

Ahoj Stripsi je načase se k tomu nějak vyjádřit tak to trochu urychlíme.

+libí se mi tvoje komunikace s lidmi to chválím a snažíš se pomoct

+ posíláš videa s problémovými hráči a to je u mě velké plus

- občas ti uletí nějaký ten příkaz. např: doplňte místo doplňujte . Tohle je taková věc co se stala určitě každému z nás, ale je lepší si to hlídat.

+/-  tvoje chování bych dal něco mezi protože se občas stane že ti tam nějaké to vulgární slovo ujede, ale na tom se dá zapracovat

+ pravidla a příkazy za mě zvládáš v pohodě nikdy jsem s tebou neměl nějaký velký problém.

+ líbí se mi tvoje žádost, splňuje všechny podmínky a celkově je zajímavá a je vidět že zájem z tvojí strany tam je

Takže dávám:       ANO

• Thanks 1

Ahoj Stripsi, 

chtěl bych teda začít tím, že se mi moc líbí tvoje žádost. Je opravdu vidět, že ses tím dal záležet. 

Bohužel nejsem v tuto chvíli schopný se rozhodnout zda se hodíš na adminovskou pozici. Ačkoliv jseš hodně komunikativní, pravidla ovládáš zcela dobře a pomůžeš neznalostivým hráčům, občas pokulháváš, k tomu máš dost CT banů a mutů a nejsem si úplně jistý zda by si zvládnul uhlídat server.

V tuto chvíli jsem jedině pro akademika na "zkoušku". Popřípadě bych tě potřeboval vidět na serveru simonovat, abych došel k závěrečnému rozhodnutí. Je pro mě třeba se nad tím ještě chvíli zamyslet.

Díky za pochopení.

Twista

Edited by Twista
  • Thanks 1

Nazdar Strips,

+ žiadosť

chovanie na serveru

hodiny

Si komunikatívny, pravidla ovládaš do cela dobre vieš pomáhať hráčom ktorý nepoznajú veci.

Občas ty nadávky, ale to sa dúfam napraví  – ten ct ban ako povedal kolega Twista

Videl by som to najskôr na akademika, postupne na admina.

Dám tomu šancu za mňa: ANO

Zerv1x 🙂

• Thanks 1

• Administrator

Ahoj, kontaktuj mě na discordu a domluvíme se na pohovoru.

• Thanks 1

sody

Cute Anime GIF

Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.