Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
anomik8

Žádost o Admina na USP

Recommended Posts

Zdravím, jmenuju se Adam je mi 16 let, a chtěl bych být adminem na USP serveru.

Proč bych se měl stát zrovna adminem já ? Jsem velmi komunikativní typ člověka, tudíž když někdo bude mít problém s něčím nemám problém to sním vyřešit. Času mám dost dělám jen školu takže času mám "hromadu". Na serveru mám okolo 170 hodin.

Mikrofon:mám  nemám problém s někým mluvit.  

Ban: Žádný ban jsem nikdy nedostal. Nikdy mě nic nevedlo k tomu podvádět.

Steam profile:https://steamcommunity.com/id/MyRoWARE0/

CSGO PRIME:  Mám.

Cizí jazyky : Angličtina 

Programy VHE, Blender a Crowbar: Znalosti žádné.

Tím že taková domluva tam i byla, tak si myslím že velice aktivní hráč..

180H. Což si myslím že je velký nadprůměr..

Komunikace: Až někdy na nějaké výrazy a menší "rage" momenty velmi aktivní v komunikaci

Za mě ANO

• To se mi líbí 1

Nazdar,,

Strašná žiadosť. Ideš si žiadať o práva tak to musí dáko vyzerať. Nevieme o tebe absolútne nič.

Úprimne neviem od kolegu eFelPe-ho, že odkiaľ má, že si "velice aktívny" hráč keď ja ťa na serveri skoro vôbec nevidím. Pod nickom TreoX som ťa párkráť videl. Samozrejme nie vždy som ja aktívny a nemusíš byť vtedy na serveri keď ja ale pozrel by som si či naozaj máš tých 170h nahratých. 

Zatial NEUTRÁL. Vedel by si hodiť screen chatu pri napísaní /played na USP-serveri aby som vedel či sa mýlim a máš pravdu ty. ´

PS: Takže Anomik. Ano videl som, že máš na serveri 164hodín. Lenže keď som videl štatistiky a to, že som ťa za posledné dva dni videl furt AFK-ovať ma rozhodne presvedčilo ..NIE. Neverím, že za 164 hodín na serveri nedáš ani 2k killov +. Nepresvedčíš ma ale je to jasné. AFK koli hodinám..

• To se mi líbí 1

To co napsal kolega patriikM.. hrozná žádost, nelze z toho nic odvodit. Aktivita, pokud máš přes 170 hod, dobrý.

Spíš se přikláním k tomu NE než k NEUTRÁL, už jen za tu žádost.

• To se mi líbí 2

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Na serveroch ťa stretávam a nikdy nebol problém so správaním, komunikuješ tak isto väčšinou s kľudom a nahraté hodiny tiež fajn. Za mňa ANO.

• To se mi líbí 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.