Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Pap-Rika

Stížnost-Akademik Bredy

Recommended Posts

Dobrý den Chtěl bych podat stížnost na akademiky se jménem Bredy.Na serveru byl i F4llenAngel Byli 2 poslední hráči, začali rebelovat. Byl to Wendaty a F4llenAngel Bredy řekl, že ten, kdo bude vybrán v náhodném vězni, tak bude mít PP.Následně Bredy přikázal F4llena zabít.No, to začal F4llen na něj křičet, jestli je normální atp..Každopádně takovéhle pochybení ze strany Akademika není vhodné.  Děkuji, Pap-Ričák

• Upvote 2

Kdyby měl bredy nějaký problém, zde je odpověď na to, na co se měl ptal vězeň skřípek, kvůli čemu vznikl problém. Následně Bredy skutečně přikázal mě zabít a CTčka po mě začali střílet. 

Takový akademik, který ještě poučuje zrovna mě o něčem není vhodný na to, aby měl post admina. 

BTW. on řekne, že se to řešilo jinak, a že jsem tam byl na serveru já i @MrCaMp3R. A prej jsme mu řekli, že na náhodného vězně nás zabít může. 
Což není pravda, já se na server napojil, Camper zrovna odpojoval.

Bez názvu.png

a dost.png

Dostalo se ke mně, že jsem to údajně řešil i já, což je hovadina, možná jsem se při té situaci odpojoval nebo tam vůbec nebyl, co já vím.. 

A na náhodného vězně se nezabijí.

• Děkuji 1
  • Upvote 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.