Jump to content

Stížnost-Akademik Bredy

Rate this topic

Pap-Rika
 Share

Recommended Posts

Dobrý den Chtěl bych podat stížnost na akademiky se jménem Bredy.Na serveru byl i F4llenAngel Byli 2 poslední hráči, začali rebelovat. Byl to Wendaty a F4llenAngel Bredy řekl, že ten, kdo bude vybrán v náhodném vězni, tak bude mít PP.Následně Bredy přikázal F4llena zabít.No, to začal F4llen na něj křičet, jestli je normální atp..Každopádně takovéhle pochybení ze strany Akademika není vhodné.  Děkuji, Pap-Ričák

• Upvote 2

• V.I.P.

Kdyby měl bredy nějaký problém, zde je odpověď na to, na co se měl ptal vězeň skřípek, kvůli čemu vznikl problém. Následně Bredy skutečně přikázal mě zabít a CTčka po mě začali střílet. 

Takový akademik, který ještě poučuje zrovna mě o něčem není vhodný na to, aby měl post admina. 

BTW. on řekne, že se to řešilo jinak, a že jsem tam byl na serveru já i @MrCaMp3R. A prej jsme mu řekli, že na náhodného vězně nás zabít může. 
Což není pravda, já se na server napojil, Camper zrovna odpojoval.

Bez názvu.png

• Karn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.