Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Bartik

ŽÁDOST O ADMIN PRÁVA

Recommended Posts

Věk:15 (28.11.2003) klidně pošlu důkaz pokud by jste chtěli.

Ban: Nikdy jsem žádný nedostal nemám důvod podvádět

Kolik hodin má na serveru nahránoAsi něco málo k 10 hodin ale budu se snažit to dohnat.

Admin nejsem nikde.

Pravidla a příkazy jsem si přečetl a budu je nadále dodržovat

Mikrofon funkční mám, ale teď  moc nekomunikuji, ale to se změní.

Server: FUNPLAY USP SERVER

Proč právě já: na serveru jsem často a mám zkušenosti z právy a na tomhle serveru, když jsem hrál tak je tam skoro pokaždé hacker tak bych to chtěl změnit, aby si četní lidé co nepodvádějí zahráli v klidu 

Steam profile:     https://steamcommunity.com/profiles/76561198056629023/ (main)                                                                                                                                   https://steamcommunity.com/profiles/76561198070740859/ (smurf)

CSGO PRIME MÁM ✅

Cizí jazyky:    Němčina  🇩🇪  ➕ ➖                                                       Angličtina🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 ✔️

?Znalost v programech - VHE, Blender a Crowbar? Bohužel žádná 

Něco o mně?

Jmenuji se Petr Trnka a je mi 15 let bydlím v Německu.Chodím do ZŠ a MŠ Hora Svaté Kateřiny, ale tento rok končím a jdu na střední školu(učňák) na truhláře rád hraji počítačové hry a rád sportuji hraji závodně florbal a stolní tenis. Jsem společenský typ a rád  komunikuji.

BARTIK🖐️

Čerstvá 15ka.. a ještě k tomu máš hrozně malou aktivitu.. 10 hodin je nic.

Žádost by mohla být ještě lepší, ale ujde to, ale podmínky se musí dodržovat (u mě hlavně VĚK).

Za mě NE

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Bartík na serveri som ťa videl asi 3-krát. Zlepši aktivitu. Začni sa učiť príkazy a pod. 

Tak ako píše Camper  "čerstvá 15tka" . Malé +, že si neodflákol žiadosť ako mnohí v tvojom veku.

Dávam NIE. 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.