Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Gandalf

Žiadosť o admina

Recommended Posts

Žiadosť sa týka serverov FUN ULTIMATE a JAILBREAK ULTIMATE

1. Mám 16 rokov (8.3.2002)

2. Ban som nedostal na žiadnom servery, len mute na JB na 5 minút na písanie do chatu za napísanie blbosti, nepamätám čo presne to bolo.😕

3. Na FUN ULTIMATE mám nahraných +/- 215 hodín, na JAILBREAK ULTIMATE 💯.

4. Nie som admin nikde, nebavia ma iné portály na CS:GO.❤️

5. Pravidlá a príkazy poznám, pár krát som potreboval poučenie na JB, už dlho sa to nestalo.

6. Komunikujem až moc, baví ma to, mikrofón mám funkčný.🎤

7. FUN ULTIMATE, JAILBREAK ULTIMATE

8. Takže, prečo by si myslím že by som mal byť vybraný. Už hrávam na FUNPLAY.PRO cez rok, za chví´ľu sú to 2 roky, veľmi ma baví každý server,       aj keď niekedy mám výhrady voči určitým JB pravidlám. Vždy sa snažím pomôcť hráčom aj nahlasujem adminom"problémových hráčov" ak kazia hru. Pozná ma už veľa ľudí (čo samozrejme nie je dôvod na to byť adminom) a často ma žiadajú o pomoc, vždy im rád pomôžem. Chcel by som portálu prispieť svojou aktivitou, a chuťou do hry. Mám na CS:GO odohratých už pár hodín, viem rozoznať  či niekto má pomocné programy na znevýhodňovanie iných hráčov, čiže v tomto ohľade by som vedel takisto pomôcť. Nikdy by som nepotrestal hráča bez porady od A-Teamu, a chcel by som byť 100% času férový voči každému hráčovi.👍

9. Odkaz na Steam profil: https://steamcommunity.com/id/gandalfproplayer/

10. Mám Prime účet.✅

Jazykové znalosti

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Angličtina✅

🇩🇪Nemčina➖

V žiadnom z uvedených programov neviem pracovať😥.

Niečo o mne:

Volám sa Juraj, mám 16 rokov a žijem v Nitre už od narodenia. Chodím na Strednú súkromnú odbornú školu Animus v Nitre na odbor Manažment regionálneho cestovného ruchu. V budúcnosti by som sa chcel presťahovať do Švédska a vyštudovať tam vysokú školu, pretože po návšteve Švédska v tomto roku som sa do tej krajiny zamiloval. Moje hobby sú hlavne počítačové hry, hlavne CS:GO, ďalej rád hrávam hokej, futbal a veľmi rád lyžujem a chodím na Snow parky, najmä v Talianskych Alpách. Samozrejme, ako každé dieťa v mojom veku si rád vypijem a tak podobne😁. Keď som mal asi 5 rokov, brat ma predstavil ku počítačovým hrám. Odvtedy som si nevedel pomôcť, a vždy som si musel aspoň raz za deň zapnúť počítač a zahrať si nejakú hru. K CSku som sa dostal keď som mal 8 rokov, odvtedy je to moja najobľúbenejšia hra.

Na záver by som chcel poďakovať ak ste to dočítali až sem, dúfam že by ste moju žiadosť už konečne zvážili😅. Ešte chcem podotknúť, nepamätám si kedy som dával naposledy žiadosť, zdá sa mi že to bolo okolo 5-6 mesiaca tohto roku, tak poprosím ak som to poslal skôr ako som mohol, prepáčte🙄.

Upraveno uživatelem Gandalf

Takže začnem takto :

V minulosti si bol vcelku toxic ...  a to bol ten hlavný dôvod prečo si minule nedostal admina...Ale počas pozorovania ťa týchto pár mesiacov môžem povedať , že si sa celkom zmenil.

+Ti dávam za tvoju aktivitu na serveroch, kde ťa naozaj vidím každý deň

+Dobre poznáš JB pravidla a často opravuješ ľudí , keď majú simona a nevedia ho hrať

+Nahlasuješ mi cheaterov , alebo mi napíšeš , keď niekto na JB len tak free killuje

-Viem že máš trocha výbušnú povahu  a netreba veľa aby ti „uleteli nervy“...

Takže po dôkladnom uvážení ti dávam       ANO🥂

+ Žiadosť

+JB pravidlá ovládaš na dostatočnej úrovni

- Vek ( Na JB 17+)

- Veľmi ľahko sa rozčúliš / vytočíš 

+/- Celkom fajn aktivita, ale rapídne si ju zvýšil až pred cca 1-2 týždňami, typujem kvoli žiadosti o práva

Za mňa NEUTRAL , ale dal by som Ti dal šancu aspoň na skúšobné obdobie.

Gandalfe, ty moje slovenská klobáso,

to co napsal rejnn a smajl, tak bych napsal i já něco podobného. Jen nesmíš už tak moc ,,vybuchovat".

Za mě malé ANO

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Gandalfe,, poznám ťa už dlhšie ako hráča. Môj verdikt smeruje hlavne na FUN Ultimate.

Nahrané máš peknú porciu hodín čiže si myslím, že s príkazmi, pravidlami či pomáhaním nieje problém.

Všetci píšu, že si výbušný. Ja ťa až tak nepoznám ale poviem len toľko. Není to najhoršie. Snaž sa zachovať chladnú hlavu nabudúce a z toho sa dostaneš :classic_biggrin:..

Za mňa ale ÁNO.

PS: Žiadosť si kus odkukal či sa mi len zdá podobná ? 🤣

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.