Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
phan.pro

Byl jsem False mutnutej na FunUltimate

Recommended Posts

admin "bojím se" mi dal false gag jenom za to že jsem mu řekl že je mentálně postižený jedinec po tom co řekl že mám wh- poté jsem napsal že je velmi schopný admin a dal mi i mute musím říct že tuhle věc profesionálně vyřešil jako správný admin... srsly

i asked whats the reason that majority of admins are dummy dummy 9iq raging childs

the fact that u didnt even explained why i didnt get unmuted just makes you look like a degenerate, i asked for a unmute all you said was fucking bullshit random text that has nothing to do with this situation. look how you handled this report "Neboť Váš UnMute a UnSilent je nereálný" how is that unreal, atleast specify your decisions, i would be really glad if you atleast didnt say shit stuff just to sound edgy

• Jsem zmatený 1

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.