Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Chtěl bych podat stížnost na admina Kaneki Kena (Fallena) zastává funkci na JB serveru říká věci které nejsou pravda, za porušení pravidel dává hned ct ban a nedává move nebo kill pokud je to menší věc tak občas nedá ani možnost to napravit, také je pořád hrozně toxický a zlý chtěl bych aby si to prostě uvědomil a nejsem jenom já kdo si to myslí jenom jsem sebral odvahu a napsal stížnost.

Děkuji za odpověď LampionManCZ

Tak, v prvom rade díky, že si napísal na fórum a podielaš sa na tom aby bol JailBreak server lepším.

O tej sťažnosti.... Za tú dobu čo hrám a pozorujem tak všetky veci ktoré si napísal sú pravda, a to vystupovanie je strašne arogantné a toxické (ako keby  bol niečo viac ked má práva). 

Neviem čo viac dodať... Musí to s ním doriešiť HSA alebo Owner.

PS: Fallen nič proti tebe dá sa stebou aj pokecať, zasrandovať ale neviem či je post admina pri tvojom správaní vhodný.

• Děkuji 1
  • Upvote 1

Já se Fallenovi ani nedivím že se tak chová, chápu ho, já kdybych neměl silné nervy, tak už taky rozdávám CT bany raz dva za každou hovadinu. Ale ještě naštěstí neruply. Někdy na tom Jailbreaku bývají takový (s prominutím) idioti. Ale zas když je admin tak by si to trošku měl hlídat no.

• To se mi líbí 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Podla mňa je len frustrovaní z nedostatku sexu preto dava bany je to divná úchylka ale keď ho to uspokojuje mne to neprekáža len občas mu nerozumiem ako keď povie skočte do zeme také na piču mi to príde no nič long live and rock n roll 

• To se mi líbí 1

Bezduvodné bany? nedávám bezdůvodne bany. Než dám ban, tak tě nejdřív varuji, a když pak děláš další problém ohledně pravidel a všeho, tak teprve pak ti dám Ban. a za co dávám insta ban je to, že si k CT vleze člověk, který nemá ani mikrofon. Takový člověk tam nemá co dělat a furt může hrát na T straně. a Další věc. U lidí, kteří jsou bezproblémový, tak dostanou jenom move ze začátku. Když je to člověk, co s ním jsou neustále problémi, tak se nemůže divit, že po upozornění místo moovnutí dostane ban. Člověk by čekal, že se ze svých chyb poučíte, ale děláte je furt.

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

před 7 minutami, F4llenAngel napsal:

Bezduvodné bany? nedávám bezdůvodne bany. Než dám ban, tak tě nejdřív varuji, a když pak děláš další problém ohledně pravidel a všeho, tak teprve pak ti dám Ban. a za co dávám insta ban je to, že si k CT vleze člověk, který nemá ani mikrofon. Takový člověk tam nemá co dělat a furt může hrát na T straně. a Další věc. U lidí, kteří jsou bezproblémový, tak dostanou jenom move ze začátku. Když je to člověk, co s ním jsou neustále problémi, tak se nemůže divit, že po upozornění místo moovnutí dostane ban. Člověk by čekal, že se ze svých chyb poučíte, ale děláte je furt.

Krásně napsané.. Snad každý ví, že dozorce musí mít MIK a stejně tam chodí lidi naschvál, tak se nedivím, že dává insta ban. 

Jinak, se vším souhlasím co napsal tady Fallen.

A nemyslete si, že se ho zastávám. Tohle bych dělal i já za ten MIK. Ale mám ještě dobré srdce 🙂

• Jsem zmatený 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

před 8 minutami, F4llenAngel napsal:

Samozrejmosť čo píšeš, ale mohol by si sa vyjadriť aj k tomu vystupovaniu.

Ale nedivím se ti že z těch lidí chytáš nerva ale mohl by si nebýt takový moc přísný někteří lidé jsou tam třeba poprvé nebo dokonce poprvé na jailu a od té doby kdy je panorama tak nejsou vyskakovací okna v csku tak ti lidé neví kde si ty pravidla mají přečíst

Smajlino, nejsem zrovna člověk, co se s každým směje nebo tak, to, že jsem někdy arogantní, to vím. Ale, když jsou nějaké otázky vůči mě, tak na ně odpovím třeba. Ale né, že bych nadával hráčům nebo tak něco.

Fallene nemám s tebou problém ale můj osobní názor je že jsi byl než ses stal adminem takový o hodně víc přátelský potom co jsi dostal práva si se začal chovat jinak lidé se mění to nejde změnit ale jsem smutný že jsi se změnil zrovna takhle, ber to jen jako názor děkuji.

LCZ

😄 a najhoršie je že si ho ani mutnut nemožes lebo potom ta zabije a ked mu napises ze si ho nepocul a tak že to su tvoje veci počkaj taketo veci nemožem pisat ci ake percento z prispevku musi byt k teme to by malo byt niekde uvedene a tiez ako si tak pekne podciarkol moje meno ?? sa mi to pacilo 30 % staci ? 

No nič, ak už nemáte nič k veci, tak zatiaľ dávam LOCK. (už sem pridávate shit posty)

PS: k sťažnosti je potrebné dôkaz (demo), inak je to slovo proti slovu.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.