Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
patriikM

Žiadosť o ADMINA

Recommended Posts

Pekný večer všetkým, píšem žiadosť o ADMINA tak mrkni na text 😜

1, Prvú podmienku žiadosti spĺňam. Mám 19 rokov. 

2, Po druhé sa pýtate na BANBohužiaľ jeden BAN na tomto serveri mám. Aby som ozrejmil situáciu. Dostal som ho na 7 dní za porušovanie jedného z pravidiel, ktoré hovorí "Je zakázano využívať chyby". Preto som sa zmieril s BANOM a snažím sa napomôcť vyhľadaním nejakých chýb či Bugou, ktoré môžu napomôcť hranie na serveri. 

3, Tento bod spojím spolu so siedmim. Pretože sa pýtate na počet hodín a na výber servera kde by som chcel byť ADMIN.

Adminom by som chcel byť na 2 serveroch a to: Fun Ultimate | FunMod v1.9   -   185h

USP Ultimate | USP Infinity   -   40h 

4, Adminom nikde niesom na žiadnom konkurenčnom portály. Adminom na CS:GOčku som ešte nebol. Mám skúsenosti s Adminovaním s 1.6tky cez konzolu. Tam bolo treba ovládať amx_príkazy. Pozeral som už veľa toho s príkazmi ako to chodí v Gočku, čiže ak tak priučiť sa dačo málo nebude problém 😉

5, Pravidlá a príkazy servera poznám dosť dobre. Veď s FUNkom som začínal ako 13ročný a už vtedy som sa tie pravidlá a príkazy drvil aby som si ako 15ročný spravil žiadosť o ADMINA. 😎

6, Funkčný mikrofón vlastním a samozrejme chuť rozprávať určite mám. Rád pokecám a spoznám či už nových hráčov alebo členov ADMIN tímu.

7, Prečo práve ja by som sa mal stať ADMINOM? Zrejme najdôležitejšia otázka tejto žiadosti. Preto sa vás budem snažiť presvedčiť. Mám už niečo nahraté na csku preto viem rozoznať či niekto má Hacky, scriptá, pomôcky na ovplyvňovanie hry a zjednodušovanie. Týmto by som práve chcel napomôcť členom ADMIN tímu a trestať hráčov, ktorý to využívajú. Byť nápomocný je asi samozrejmosť. Veď člen ADMIN tímu má byť príkladom pre celú komunitu hráčov. Na riešenie problémov mám chladnú hlavu a vždy to robím s rozumom a nie zbrklo. " 2 krát meraj a raz rež " . Týmto chcem povedať, že prípadné porušovanie pravidiel na serveri budem riešiť tak ako sa má a tak ako to vyžadujete vy. V skratke napomôcť chodu portálu čo najlepšie 🙂 

8, Odkaz na môj STEAM PROFIL https://steamcommunity.com/id/patriikm/

Znalosť cudzích jazykov je u mňa nasledovná:

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Anglický jazyk

🇩🇪Nemecký jazyk (základy)

🇷🇺Ruský jazyk (základy)

Bohužiaľ v programoch VHE, Blender a Crowbar skúsenosti nemám. Avšak rád sa niečo nové naučím 🤗

Moja vizitka: 

Tak teda čaute. Volám sa Paťo ale na serveri hrávam pod nickom "patriikM". Pochádzam zo Slovenska, konkrétne z mesta Zvolen. Mám 19 rokov ako ste už mohli vidieť v žiadosti. Som 4-ták na SPŠ. Jozefa Murgaša v Banskej Bystrici. Je to škola zameraná na IT, Programovanie, Elektrotechniku a pod. Ja som si v treťom ročníku vybral Obrazovú a zvukovú techniku. Tak hádam to dotiahnem až do dákej tej slovenskej telky. Hrávam Florbal a malý futbal. Florbal hrávam "profesionálne" za Detvu. K mojim hobby samozrejme patrí aj korčulovanie. Avšak asi to najväčšie hobby je tá "závislosť" k hrám a samotnému PC. Myslím, že to tak má väčšina ľudí. Najradšej hrávam CSKO a FIFU. Som veľkým fanúšikom Star Wars, veľkým milovníkom seriálov a proste nových filmov. Každý piatok musím do kina 🤣🙂. Milujem elektronickú hudbu čiže niekedy vyjdem aj do Kluboch rôzne po Slovensku, avšak raz za mesiac v Banskej Bystrice do Ministry Of FUN. 

Záver:

Dúfam, že žiadosť vyzerá aspoň na pár kladných názorov od členov ADMIN tímu. Myslím, že som sa zmienil o všetkom čo treba a žiadosť je napísaná tak ako má. Trocha som sa pohral s "farbičkami" tak hádam to vaše očko ocení 😅😆. To by bolo odomňa asi všetko. Prajem ešte príjemný zvyšok dňa a užívajte hranie na portáli. 🤙🏾

Upraveno uživatelem patriikM

před 4 minutami, Karn napsal:

Malé ano za žádost. 

Nemůžu si odpustit rýpnutí, promiň, ale tým se píše s tvrdým i.

V slovenčine je tím  s mäkkým i . Takže to je pohode. 

Ahoj Paťo ,

+Aktivitu máš dobru. 

+Vulgarita skoro žiadna, 

+Správanie slušné .

+Ruský jazyk ,  predsalen sme blízko RUSKA 😄 a pár RUSÁKOV sa napojí na server. 

Treba zvýšiť aktivitu na FUN USP .

Výsledok? ANO

• Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.