Jump to content

Žádost o Admina

Dejn
 Share

Recommended Posts

Něco o mně:

Jmenuji se Dan,známý jako ☢️Dejn☢️
Je mi 15 let. Na AWP serveru strávím hodně času. Mam tam nahráno asi 60 hodin. Mikrofon ve hře si myslím ,že používám. Mám chuť komunikovat .
 Mezi mé koníčky patří:Badminton, Florbal a hlavně hraní počítačových her. Csko hraju aktivně ?

Server:

AWP Ultimate

Proč bych se chtěl stát adminem:

Chtěl bych omezit toxicitu atd...Chtěl bych být příkladem tohoto serveru. Snažím se být nekonfliktní, ale když nějaké děcko řve do mikrofonu tak to někdy nevydržím . Chtěl jsem se stát adminem už dlouho ,ale nebyl na to věk.

Pravidla jsem si přečetl

Děkuji za váš čas a pozornost

S pozdravem Dejn ?
http://steamcommunity.com/id/DanielRet

Tento server je prostě nejlepší na kterém jsem kdy byl ❤️❤️

Edited by Dejn

• Redactor

Ode mne to sice sedí, ale na žádaném serveru by to chtělo těch hodin více vzhledem k věku.

Snažím se být nekonfliktní, a když nějaké děcko řve tak si ho mutnu by se mi jako odpověď zamlouvala více.

Ze serveru tě neznám, ale všichni hráči by měli být příkladem serveru na kterém hrají, ne že se jím stanou pokud budou adminem, a pokud ne tak na to kálej.

Za mne Ne. Pro tvoje vlastní dobro, jelikož by tě komunita roztrhala na kusy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.