Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

• Dobrý večer , chcel by som požiadať  na vašom serveri.- Fun Ultimate | FunMod v1.9 

1. Mám 16 rokov. (23.12.2001)
  2. Nedostal som žiadny BAN alebo  VAC BAN [Snažím sa byť kamarátsky a neprejavovať hnev alebo používať zbytočné narážky na ludí.]
  3. Na serveri mám presne 187 hodín [Som na serveri skoro každý deň (cca : 2 hodinky ) cez víkendy aj dlhšie.]?
  4. Nikde momentálne Adminom niesom , bol som na serveri menom Akafuka.cz. 
  5. S pravidlami a príkazami som stotožnený a vždy si pozerám keď Gamer pridá niečo nové, že ako to funguje, aké to má príkazy a pod. [Budem sa snažiť byť nápomocný a plniť svoje povinnosti]
  6. Funkčný mikrofón mám a chuť komunikovať taktiež. Takže veľmi rád pokecám s každým a teším sa na spoznanie ludí v ADMIN Teame. ?️?
  7. Ako som hovoril, chcem byť adminom na Fun Ultimate | FunMod v1.9. 
  8. Myslím si, že hrám na serveri veľmi často. Keď ludia potrebujú pomôcť tak som ochotný pomáhať a chcem udržovať poriadok. Mať oči na stopkách a sledovať podrobnosti na prebiehajúcej mape. Riešiť problémy s chladnou hlavou. ?‍♂️
  9. Odkaz na môj steam profil.- https://steamcommunity.com/profiles/76561198262878877/
  10. Bohužiaľ znalosti v programoch VHE, Blender, Crowbar nemám. Rád sa ale naučím pracovať v nich.
  11. Znalosti v jazykoch. Viem dobre Anglicky [vedel by som poradiť v cudzom jazyku hráčom zo zahraničia.]

PS: Niečo málo o mne: Volám sa Marek. Pochádzam z Bratislavy, časť Dúbravka. Za Dúbravku hrávam aj Futbal vyše 9 rokov. Mojim druhým koníčkom je samozrejme hranie hier. Najviac asi to csko a sem tam zapnem aj dáku príbehovku. K csku som sa dostal už ako malý chlapec keď som videl svojho staršieho Bratranca ako mastí 1,6tku. Proste odišiel z počítača a hneď som tam bol ja. Dáky ten Piatok si rád vypijem s chalanmi a spoznám nových ludí. V skratke som kamarátsky a spoločenský. Čo sa týka tých jazykov tak s Angličtinou nemám žiadny problém. Samozrejme čo sa týka dorozumenia.. Preložiť Ohmov zákon neviem ?? Študujem Ekektrotechniku a blízke veci tomu.. Zaujímam sa aj o počítače, ich stavbu a pod. S Ocom som pracoval v jednej firme cez leto tak som sa hádam niečo naučil..     Takže to by bolo všetko.. Záleží mi na mojej žiadosti, a tak dúfam, že zmeníte niektoré verdikty aspoň na to malé áno.

Upraveno uživatelem Kolotočarko.
Upravené chyby v texte a upravená žiadosť..
  • To se mi líbí 1

aktivitu máš dobrou umiš poradit jsi přatelský komunikuješ rád ale když te naseru jsi trocuh toxic ale beru to ze srandy jinak na ostatní nejsi 

Takže za mně ANO

• To se mi líbí 2

Jo je to frajer a konečně byl by klid na serveru ve voicu a je ho hodně aktivní na serveru. TAK POME HYPE !!!! ZA MĚ ANO !! 

• To se mi líbí 1
  • Downvote 2

před 32 minutami, Lofka napsal:

Jo je to frajer a konečně byl by klid na serveru ve voicu a je ho hodně aktivní na serveru. TAK POME HYPE !!!! ZA MĚ ANO !! 

zakaz komentovani jinych clenu nez je admin!

• Upvote 1

To že sis po sobě ani nepřečetl žádost jestli v ní nejsou chyby, mi naznačuje že o to zas tolik nestojíš. Také by to chtělo dát si se svou žádostí trochu větší práci, protože teď o tobě vím stejně kulový kromě toho kde hraješ, a jaký je tvůj steam profil. 

Výsledek? Neznám takže podle tohohle nevím. Za žádost máš ode mne malé NE.

To, že keď mi budeš každý deň písať na steam, či vidím tvoju žiadosť neznamená, že bude vyriešená kladne.

Hrozná žiadosť...

neznám tě, funmod nehraji. Ale když už si žádám o práva, tak ať to nějak vypadá. Změnit barvičky umí každý. A i dítě ze základky dokáže o sobě něco napsat.

Věřím, že tě tam lidi znají, a že aktivitu máš, ale jestli adminům přímo píšeš, aby se k té žádosti vyjádřili, tak to je přímo na to, aby ti to zamítnuli.

Za mě NE

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Ahoj, trošku tě znám a aktivitu to máš, to je dobrý, ale jak psali mý kolegové, ať to prostě nějak vypadá ta žádost.. a je samozřejmost, že když si admin, tak musíš být ochotný pomoct, komunikovat s nima atd.. a psát adminům, aby se ti podívali na žádost? Nevím kam pospícháš.. Až se admini rozhodnou tě okomentovat, tak tě okomentujou, ale ovšem že na to mají nějakou určitou dobu, aby to nebylo měsíc ?

Za mě tedy malé NE

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Ďakujem pekne za vaše vyjadrenia. To, že som napísal BIG Smokovi na steam aby si pozrel a vyjadril na žiadosť nebolo myslené zle a popravde som nechcel aby ste to takto pochopili. Zrejme som sa mojou hlúposťou poponáhlal a chcel som len upozorniť na moju žiadosť. Čo sa týka žiadosti tak máte pravdu. Mohol som viac napísať o sebe preto som tento bod Editol a poupravoval som aspoň kus tej mojej žiadosti. Takže touto cestou by som vás chcel poprosiť o prečítanie žiadosti a dať mi šancu ísť pokecať, poprípade mi dať nejaké ultimátum. Avšak je to na vás. Svet sa nezrúti keď mi to nevyjde. A ani na tak skvelom serveri hrať neprestanem.Žiadosť som si podal hlabvne kôli tomu, že som si neskutočne oblúbil tento server a dobre sa mi hráva s niektorými luďmi a robiť na ňom poriadok. Preto žiadosť o hodnosť viac menej Dozorcu na serveri, ktorý robí poriadok by bol pre mňa také malé dosiahnutie niečoho..

Diky ešte raz a príjemný deň ?

Upraveno uživatelem Kolotočarko.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.