Jump to content

Žádost o admina, server No Scope Only - Nikola

Nikča
 Share

Recommended Posts

• V.I.P.

❒ Dobrý den, jmenuji se Nikola a chtěla bych si požádat o admina na AWP server, nebo servery, pokud by to bylo možné.

❒ S dovolením bych Vám pověděla něco o mně.

》Moje celé jméno je Nikola Kuncová.

》Jelikož jsem se narodila 22. 5. 2003, tak mi nyní je 16 let.

》 Město narození je Prostějov, ale pocházím z Rozstání, což je vesnice v Olomouckém kraji.

》 Až od září 2019 nastupuji na Střední Školu v Boskovicích, a to kvůli odkladu, který činní 1 rok.

》 Velice ráda se věnuji elektronice (jako například počítače, notebooky, mobilní telefony a méně i televizím).

》 Baví mě hraní PC her, skládání počítačů (ale ne jejich vydávání), či jejich systém, bez ohledu na to, zda je to HW či SW.

》 Dalším mým koníčkem je skákání Parkouru, kterému se věnuji už 4 roky a budu v tom pokračovat i nadále.

》 Když se ohlédneme do minulosti, tak po dobu 3 let to byl fotbal (chvíli i závodně) a nebo 1 rok florbal jen tak pro zábavu.

》 Zajímají mě zbraně a auta, což je na holku trochu nezvyklé.

》 Odkaz na steam profil ⇨ https://steamcommunity.com/id/nikolak155 .

❒ Něco o mně jste se dozvěděli, a teď počet hodin.

》 Na AWP Sniper  Wars (Scope) serveru mám něco kolem 96 hodin a na No Scope Serveru něco okolo 46.

❒ Nyní se přesuneme na otázku, proč bych chtěla být admin.

》 Na No Scope serveru jsem každý den minimálně 1 - 2 hodiny (což je vážně minimum), a někdy, když mám čas, tak i půl dne.

》 Velice ráda komunikuji, čehož si někteří mohou všimnout, můj mikrofon je studiový, tudíž i docela kvalitní (i když přes něj zním jinak...)

》 Ráda bych na serveru udržovala pořádek, omezila cheatování, griefování, bugování, vulgaritu a možná, pokud by se to povedlo, tak i celkové chování některých hráčů, které není úplně                   vhodné.

》 Mám Prime účet, něco málo přes 2 ooo hodin a tahle hra mě jaksi pořád baví.

》 Cheaty jsem nikdy neměla, tudíž nemám žádný VAC ban ani game ban

》 Cheatování v plánu nemám.

❒ Na jakém serveru bych si přála být admin?    

》 Chtěla bych být admin na serveru No Scope, ale kdyby bylo možné být admin na Scope s modely, i na No Scope, byla bych ráda.

❒ Znalosti cizích jazyků.

》 Nejlépe umím Anglicky, Německy, a trochu i Rusky (to jsou ty hlavní).

❒ Programy VHE, Blender a Crowbar

》 Ve výše uvedených programech neumím pracovat, ale není problém se to naučit (doufám).

❒ Tohle je konec mé přihlášky, za každou odpověď budu ráda. 
                                                                                                                                                                                                                                                 Nikola Kuncová, 15/6/2019

Edited by Nikolka ♥
  • Upvote 1

Ahoj Niky,

Tvoje žádost se mi velice líbí.. ✔️ už jenom ten začátek " Dobrý den, jmenuji se Nikola a chtěla bych si požádat o admina na AWP server, nebo servery, pokud by to bylo možné. "

povídá něco o tom, že jsi slušná a máš veliký zájem stát se členem A-teamu..

A jelikož tě znám i jinak než jenom přes funplay, Tak bych si troufl říct že by jsi byla jedna z nejlepších holek, kteří mají šanci být členem A-teamu Funplaye

Takže za mě větší  ANO

• Administrator

hry, pc, zbraně, auta, sportovkyně... asi jsem se zamiloval 😄 

Dejte mě bezehry.

funplay banner

Rastíkovo hlášky - 2018

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

c5a45f4f94f46870276f5e4200509ce6.png0ae11197025b909dd8f3d722e795f6d3.png

• Karn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.