Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Muffin

Admin Request - Muffin

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych zažádat o admina na vašem    AWP Ultimate Serveru 

Je mi 16 Let ♛(25.3.2002)♛

Žádný ban ani mute jsem nikdy u vás nedostal 〚Jsem spíš taký člověk, co se snaží se všemi vycházet✌〛 ☯

⌚Na AWP Serveru mám nahráno přesně 236 HodinTrávím na tomto serveru více času než je zdrávo. ale to proto, že tento server mi dodává tu správnou zábavu⌚

A ne jako  ♞Cancer-Strike:Deranked™♞

Nikde momentálně Adminem nejsem, a ani jsem nebyl 

S pravidly a příkazy  seznámen jsemA jsem rád že se mužu koukat na hvězdy z mapy   ⇨AWP_Space⇦ a hrát u toho např. ⇨AWP_Lego_crazyjump⇦ protože.. kdo nemá rád tuhle mapu.. že ?   ☺hehehe☺

Funkční mikrofon mám a chut komunikovat taktéž kdo chce, mužu poslat název sluchátek na kterých mám mikrofon

Jak už jsem zminoval, chtěl bych Admina na  AWP Ultimate Server

Myslím si,že jsem na serveru víc než dost času a vím jak to tam chodí. sice jsem takový člověk co nemusí vždy mít náladu se s někým dohadovat..ale zato vždy rád pomužu když je potřeba a jak jsem psal .. Snažím se vždy se všemi vycházet dobře.. ovšem pokud to je možné

Steam Profil: https://steamcommunity.com/id/MuffinPro/

✚ Znalosti cizího jazyku: Angličtina (určitě natolik abych dokázal pomoct na serveru)

✚ Znalosti v programech: bohužel nemám znalosti v programech jako VHE,Blender,Crowbar

Předem děkuji za ohlasy.                                                                                                                                                                                                                                                Muffin              

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

Ahoj muffine, tak prvně ti chci pochválit tvojí žádost o ADMINA, první žádost, která vypadá dobře a neodflákl to jen přes copy and paste.

Aktivita - více než dobrá

Chování - Slušný, bezproblémoví

tvoje komunikace a nahlašování hříšníků je taky v pohodě.

Za mě máš tedy ANO

• To se mi líbí 1

Vzor žádosti o admina by Karn Važéné vedení vážení admini zde je má žádost. Nejdříve bych vás chtěl pozdravit jménem svým jakožto i jménem své oblíbené postavy v league of legends. Narodil jsem se v první dekádě 21 století takže jsem přesáhl požadovanou věkovou hranici 15 let i když opravdu velice těsně. Na vašem serveru jsem nedostal ani jeden ban, poněvadž jsem se na něj ještě nestihl připojit ale dnes večer to napravím a těch vyžadovaných 80 hodin nahraji. Má hodnost na jakémkoliv serveru nikdy nepřesáhla obyčejného pleba což znamená že nemohu být znalý admin příkazů, ale zároveň to znamená moji neochvějnou věrnost tomuto portálu, kterou budu chovat až dokud mne to nepřestane bavit. Přísahám na vše co je mi svaté že pravidla jsem si přečetl a příkazům rozumím do nejmenšich podrobností jako že se Květák jmenuji. Mikrofon mám, bohužel mi však má matka v mladí zašila pusu kozím střívkem a proto jste mne nikdy nemohli slyšet mluvit ale pokusím se co nejrychleji zjednat nápravu. Chtěl bych se stát adminem na serveru AWP v provincii Portálu Funplay.pro Jelikož se zde hodlám v budoucnu často vyskytovat. Mé důvody k této žádosti jsou:
Jsem mladý a chtěl bych v životě dosáhnout na co nejvyšší post je možné, Mám větší znalosti o udržení pořádku než průměrný securiťák v Lídlu. Má vysněná profese je být policista a tento post se nabízí jako skvělá praxe Zde jsou obsaženy všechny mé soukromé informace- https://steamcommunity.com/id/jezisek/
PS: Nikdy, nikdy jsem o admina zde nežádal. Ve vyžadovaných programech moc zkušeností nemám ale v minecraftu umím vycraftit nejlepší crafting table všech dob

• To se mi líbí 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.