Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Niečo o mne : Moje meno je Matúš mám 15 rokov a mám záujem stať sa adminom na servery AWP Ultimate | Sniper War . 
Na žiadnom inom CS:GO servery nie som admin.
Počítačové hry hrajem od roku 2015 kedy som začal hrať Minecraft, v roku 2017 ma kamarát nahovoril na CS:S (1.6) z ktorého som prešiel v roku 2018 na CS:GO. Na mojich obidvoch účtoch mám niečo okolo
1 500 hodín.

Bany Nikdy som nedostal žiadny mute, ban alebo VAC Ban.

AWP Ultimate Na servery AWP Ultimate | Sniper War mám nahraných 233 hodín a prvý krát som sa napojil pred viac ako dvoma rokmi a od vtedy tam aktívne hrajem (16.10.2018)
S pravidlami som oboznámený.

Prečo práve ja?   Na všetkých serveroch FUNPLAY mám dokopy nahraných 400 hodín. Na servery chodím v raňajších a dopoludňajších hodinách, a málo kedy v týchto hodinách (7:00-15:00 moja najčastejšia aktivita) stretnem člena AT ale naopak stretávam ľudí ktorý porušujú pravidlá (najčastejšie využívanie bugov alebo spam voice chatu, chatu).Rád pomáham novým hráčom na servery, učím ich commandy alebo im vysvetľujem ako fungujú darčeky.
Mám funkčný mikrofón a rád komunikujem.
CS:GO Prime účet mám od roku 2018.
Môj steam profil: 
https://steamcommunity.com/id/metju27/

+ Znalosti jazyka: Viem plynule Slovensky a Česky, v poriadku sa dohovorím po Anglicky a učím sa Nemecky.

- Znalosti v daných programoch nemám.

Ďakujem za pozornosť.
-Matúš (Matthew)

Upraveno uživatelem MATUSprvy
  • Děkuji 1

Ahoj, 

S žádostí jsi si tedy moc nevyhrál, nepřehledné.

Zkus jí poupravit a pak ti sem editnu moje rozhodnutí..

Upraveno uživatelem Cookie
  • Děkuji 1

Fokumiii 2020- Jsme mladý jarní muž který ovládá český jazyk a zavládla i skvěle psát

48 minutes ago, Cookie said:

Ahoj, 

S žádostí jsi si tedy moc nevyhrál, nepřehledné, moc toho o tobě nevím. 

Zkus jí poupravit a pak ti sem editnu moje rozhodnutí..

Posnažil som sa to upraviť. ďakujem za všetky ohodnotenia. Neviem čo konkrétne viac by si chcel o mne vedieť ale dúfam že stačí. 🙂

• Děkuji 1

Ahoj, nábor na AWP je sice uzavřen, ale dej mi nějaké důvody, proč bych jsme ti měli udělit vyjímku.

1. Pošli mi nějaké linky, ať už z discordu, steamu nebo zde z forka o tom, jak si nahlašoval nějaké ty prohřešky. Jestli si nikdy nenahlásil žádný prohřešky a i přesto si žádáš o práva z tohohle důvodu, máš za mě jednoznačně NE.

2. Věk sice splňuješ, ale stejně bych radši starší admin team, ale nedávám ti to jako mínus.

3. Už si viděl někdy nějakého hackera? snažil si se na něj natočit nějaký důkaz? Jestli můžeš, klidně to sem pošli.

//F4llenAngel

• TOP 1

a dost.png

29 minutes ago, F4llenAngel said:

Ahoj, nábor na AWP je sice uzavřen, ale dej mi nějaké důvody, proč bych jsme ti měli udělit vyjímku.

1. Pošli mi nějaké linky, ať už z discordu, steamu nebo zde z forka o tom, jak si nahlašoval nějaké ty prohřešky. Jestli si nikdy nenahlásil žádný prohřešky a i přesto si žádáš o práva z tohohle důvodu, máš za mě jednoznačně NE.

2. Věk sice splňuješ, ale stejně bych radši starší admin team, ale nedávám ti to jako mínus.

3. Už si viděl někdy nějakého hackera? snažil si se na něj natočit nějaký důkaz? Jestli můžeš, klidně to sem pošli.

//F4llenAngel

0. To som bohužial nevedel chcel som to skúsiť pred rokom ale aj vtedy bol nábor uzavretý. Dneska som sa pýtal na discorde ale nedostal som odpoveď.
1. Za posledné 4 dni som nahlasoval tieto 2 "veci" 1.Hráč bol CZ a mal knife bug a aj po niekoľkých pokusoch mu dohovoriť aj po Slovensky aj po Anglicky nereagoval až sa napokon odpojil 2.Moji najväčší nepriatelia sú AFK ľudia skoro všetky hry majú možnosť spectate, tak prečo kaziť hru ostatným. Vlastne zasekli celý server lebo boli 1v1 2 afk hráči.
2. Starší AT je vždy lepší ale ja svoj vek ovplyvniť nedokážem.
3.Hackerov som stretol veľmi veľa hlavne v MM kde ich okamžite nahlasujem keď sú "jasný". Na servery AWP Ultimate Sniper War som stretol asi 4 hackerov na 3 som natočil demo a samozrejme ich reportol ako v hre tak na discorde. Demá boli uložené na starom disku v mojom minulom PC a daný disk už nevlastním.
Viac neviem poskytnúť. ďakujem za tvoju odpoveď. 

report 1.PNG

report 2.PNG

Poslední 4 dny máš tohle, dobře. Máš tam nahlašování i nějakých vážnějších prohřešků?

• Děkuji 1

a dost.png

1 minute ago, F4llenAngel said:

Poslední 4 dny máš tohle, dobře. Máš tam nahlašování i nějakých vážnějších prohřešků?

Včera (alebo pred včerom) bol na servery "jasný hacker" ale kým som zapol OBS dostal ban.
Vážnejšie veci momentálne nemám bohužial.

Dobře, jelikož jsi nenahlásil ani teda v reportu hráče na cheating či něco také, tak si mě bohužel nepřesvědčil a vyjímku teda v tuhle chvíli nedostaneš. 

Žádost uzamykám a zkus to znovu za tři měsíce.

Členové teamu se furt mohu vyjádřit s nějakým pádným důvodem, proč by si měl dostat vyjímku. Popřípadně ti bude žádost odemčena.

• Děkuji 1

a dost.png

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.