Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím, zkouším to tady zase. Protože se nikdy nevzdávám! 😄 pár věcí o mě už víte. ale kdyby jste potřebovali osvěžit paměť tak:

1. Pořád mám 14 let (9.5 2006).
2. Nikdy jsem nedostal ban. 
3Na FUN ULTIMATE mám nahráno kolem 110 hodin zaokrouhleně.
4. Admin práva nikde nemám. Protože mě stále baví vaše servery.
5.  S pravidly jsem se už obeznámil. 

6. Mikrofon mám. A rád komunikuji s lidmi. Možná jste si všimnuli že hráčům rád pomáhám.
7. Chci se stát adminem na - FUN ULTIMATE

8. No,  ptáte se proč bych měl být vybraný zrovna mezi vás, - Chtěl bych vám pomoct s vaším video herním portálem. Od různých podvodníků a negativních lidí co odpuzují X hráčů kvůli těmto lidem. Také si myslím že už jsem dostatečně vyspělý, na to abych se mohl stát součástí vašeho Staff teamu. A jak jsem se již zmínil, tak rád pomáhám lidem. Sice jsem dlouho nebyl aktivní. Ale to mělo také svůj důvod. Jak zdravotní, tak byli i problémy s počítačem.

9.  https://steamcommunity.com/id/BramborovaKase/
10. Prime mám. 

11. V těchto programech se nevyznám. Ale při trošce školení bych to zvládnul. Protože mě to baví.

+ Ovládám Anglický jazyk.

Bonus: Tak víte že mi je 14let a bydlím  poblíž Ostravy, mezi mé koníčky jsou bojové umění. Které mě dělá klidnějším a pozitivně naladěným člověkem (Jsem optimista) . A také Programování (začínám) 

Děkuju že jste si to přečetli až sem, předem děkuju za váš čas a nejlépe za Vaší odpověď. Přeju Pěkný zbytek dne.

• Downvote 1

Ahoj

1. dej mi důvod, proč by ti měla být udělená vyjímka

2. Jak to máš s aktivitou? chceš práva na fun, ale do té doby, než gamer udělal teď menší update, tak server byl úplně mrtvý.

3. Hodláš být aktivní jen v případě, že dostaneš práva?

4.Co považuješ za negativního člověka

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

V 13. 10. 2020 at 6:25, F4llenAngel napsal:

Ahoj

1. dej mi důvod, proč by ti měla být udělená vyjímka

2. Jak to máš s aktivitou? chceš práva na fun, ale do té doby, než gamer udělal teď menší update, tak server byl úplně mrtvý.

3. Hodláš být aktivní jen v případě, že dostaneš práva?

4.Co považuješ za negativního člověka

Ahoj, myslím si že bych měl dostat výjimku proto, že když někdo potřebuje poradit. Tak já pomůžu hned jak to jen jde. Když přijde nový hráč tak mu rád vysvětlím /bonusy atd.. (Mě to baví těm lidem pomáhat)  A taky že ke mě někteří lidi jeví respekt. 
Asi 1-2 měsíce jsem to nezapl, protože byli různé komplikace, které tam máš napsané. Váš portál mě neskutečně baví, takže bych tam hrával i kdybych ty práva neměl.

A ano hodlám být aktivní nadále kdybych je neměl.

Za mě je negativní člověk ten co uráží ostatní lidi, spamuje voice. 

Děkuju, kašička. ❤️

Upraveno uživatelem Cpt. Bramborová Kaše
  • Downvote 1

Ahoj. Párkrát tě poslední dobou na tom funu zahlídnu, ale že by, to bylo nějak mockrát, to se říct nedá. Ohledně té komunikace, tak mi přijde, že pokud tam nejsou lidi z adminteamu, tak nekomunikuješ (např. včerejšek). Bohužel podmínky s věkem, jsou také stanoveny. A jak vidím, tak pro tebe člověk co řve, je negativní člověk, což mi uplně nepřijde jako pravda. Za mě bohužel NE.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Ahoj, je pravda, že poslední dobou jsi docela aktivní na téměř všech serverech (Aim, AWP, Fun), za to máš malé +, ale jak už psal F4llenAngel i Psycho, tak ti ještě není 15, což je podmínka.. S komunikací musím bohužel také souhlasit s Psychem - přes voice chat není moc častá, pouze s členy AT, ale v chatu je to o něco lepší. Pokud budeš udržovat svou aktivitu na minimálně stejné úrovni jako poslední dobou, tak bych ti řekla ANO, protože na serverech se lidem snažíš pomoct a poradit, když si neví rady. Vulgaritu jsem u tebe zaregistrovala jen tehdy, když ti to sem tam ulítlo. Jelikož jsem se musela vyjádřit a nevím, co k tomu dále říct, tak je to u mně 50/50.

• Upvote 1

Ahojte,  s komunikací to mám takhle, že když mám horší náladu tak radši nemluvím protože nechci někoho urazit. Nechci být na lidi nepříjemný. A když na Funu není žádný admin ale jenom hráči tak taky komunikuju. 

Děkuju za Vaše odpovědi ❤️ 

Zdravím tě Cpt. Bramborová kaše 

můj názor je 

Nevím Evžene Uvidím Takže Radši Abychom Lentilky 

Přeji hezký zbytek dne

S pozdravem 

Dave.157 

• TOP 1

image.png.c96afcaeb738af669ea3ec99ac029c61.pngimage.png.56a5fa0a0e3fcf0d641acf2133c37e6b.png a spam o mic.

Vyjádři se mi k těm nedávným nadávkám,  žádáš o admina a nadáváš tam... S aktivitou si začal nedávno.

Upraveno uživatelem [D]!a
  • Haha 1

Čus brambora za mě taky úplně nevím co s tebou. 

- věk (to není takoví problém)

- aktivita (ale koukám že si ji začal spravovat )

- občas ti ujede ta nadávka no 

Za ostatní máš +

Tak dávám ti asi týden na to aby sis narovnal slovník a aktivitu a jsem schopen ti dát ano  zatím se přikláníme k ne

před 16 hodinami, [D]!a napsal:

image.png.c96afcaeb738af669ea3ec99ac029c61.pngimage.png.56a5fa0a0e3fcf0d641acf2133c37e6b.png a spam o mic.

Vyjádři se mi k těm nedávným nadávkám,  žádáš o admina a nadáváš tam... S aktivitou si začal nedávno.

Ahoj, ty nadávky mi ujeli. A navíc to nebylo mířeno na někoho že ´bych napsal že Jozef je "něco". Ano. Za ty nadávky se omlouvám. 

Již výše kolegové vypsali vše potřebné.

- věk

- aktivita 

- vyjadřování v chatu

Zkus to za půl roku (nejlépe až ti bude 15 let), zlepši aktivitu, komunikaci/vyjadřování v chatu a uvidíme.

Lock.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.