Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych poprosit o unban k ct nebo aspoň zmírnění trestu třeba na 2 hod. 

Nick vě hře: KuBaČuS

Proč jsem ban dostal? 

Podle toho co jsem se dozvěděl, tak jsem dostal ban na 8 hodin za spuštení několika módu po sobě. 

Ano, to přiznávám, ale nepřijde mi uplně logický, abych dostal ban na 8 hodin za to, že jsem dělal zábavnou hru. 

Byli jsem asi 4 na serveru a nikdo nechtěl  k CT, byla tam nuda. Tak jsem se rozhodl, že tam půjdu já, aby se aspoň něco dělo. 

Jelikož asi půlka ani nevěděla, co má dělat, tak jsem hold dával mody, aby to byla aspoň nějaká zábava, nějaký zážitek z té hry.

Opravdu mě nebaví, aby kolo trvalo 30 sekund jenom proto, že hnedka všichni až na jednoho nesplní první příkaz. 

Můj názor je, že jsem tím akorát udělal v té dané situaci zábavnější hru módama, než by byla klasickým hraním hry.  Chápu to, kdyby bylo na serveru např. 10 hráčů a kazil jsem jim to tím, ale takhle si myslím, že to je až nesmyslně přísný trest. Díky za přečtení 🙂 

Upraveno uživatelem kubastuch

Ahoj Kubo 

Bohužel na jailbreaku se na ctbany nenatáčejí dema a na ctban se má řešit co nejdříve ne až po takové době kdy si na to nikdo už moc nepamatuje. Řeknu ti jak si to pamatuju. Na serveru si byl nekreativní tím že si pouštěl jenom módy i když je to ve tvé chvíli s málo hráči pochopitelné ale i tak je to proti pravidlům dále si utekl adminovi když se ti chystal dát ban (možná to bylo omylem a evidentně to tak nevypadalo ) a v ten den na tebe přišlo hrozně moc stížnosti tak si nejsem jist jestli to bylo o tolik zábavnější. 

Osm hodin je krátká doba a dá se odehrát vcelku rychle takže tak.

• Upvote 1

Urban k ct se zamítá. 

- neohlášené mody

- xx módu po sobě

- nepoužívání mikrofonu. 

• Upvote 2

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.