Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Reuben

Žiadosť o Admina na JailBreak Ultimate - Reuben

Recommended Posts

Zdravím, volám sa Simon a chcel by som požiadať o Admina na servery JailBreak Ultimate. (Väčšina hráčov ma pravdepodobne pozná pod prezývkou Reuben)

• Mám 16 rokov. Narodil som sa 10. januára 2004.
  • Na servery som bohužiaľ dostal jeden ban, a to približne pred pol rokom z toho dôvodu, že som za CT zbytočne zomrel na fall damage. To ma poučilo a som si istý, že sa to už nestane.
  • Na JailBreak servery mám nahratých cez 300 hodín. 
  • Na žiadnom inom CS:GO servery som nebol a ani niesom admin.
  • Pravidlá a príkazy poznám perfektne.
  • Funkčný mikrofón mám a som dosť komunikatívny a priateľský. 
  • Adminom by som sa chcel stať na servery JailBreak Ultimate.
  • Môj steam profil: https://steamcommunity.com/id/kuracina/
  • Prime účet samozrejme mám.
  • Viem plynule hovoriť Anglický, Slovenský a Český. 
  • Bohužiaľ som sa s programami VHE, Blender a Crowbar v živote nestretol.

Nejaké informácie o mne

Ako som už spomínal, volám sa Simon, mám 16 rokov. Bývam na Slovensku v meste Košice. Chodím do 2. ročníka do informatickej triedy na štvorročné Gymnázium v Košiciach. Po strednej škole plánujem ísť na vysokú školu, ale ešte neviem kam. Keď som bol mladší tak som striedal rôzne športy, ale momentálne nešportujem. Rád trávim čas s kamarátmi a inak som väčšinu času na počítači. Už od malička som hral rôzne hry ako je napr. GTA San Andreas alebo CS 1.6. V roku 2013 som si kúpil CS:GO a odvtedy to stále hrajem. Na CS:GO mám cca 3500 hodín a čo sa týka matchmakingu som bol rank GE. Inak rád si zahrám aj iné multi-player aj single-player hry. Funplay servery hrávam od roku 2018 a to presnejšie 22/05/2018.  Na servery hrávam skoro každý deň a chcel by som pomáhať vášmu A-teamu. Rád pomáham ostatným, snažím sa byť kreatívny simon a mám veľa skúsenosti. Chcel by som urobiť poriadok s hráčmi, ktorý kazia hru ostatným.

• To se mi líbí 2
  • Upvote 4

Ahoj Reubene, na serveru tě potkávám hodně často a nemám s tebou žádný problém.

-Věk (Jak už psal Fokumiii, za půl roku ti bude 17).

+Pravidla ovládáš

+Komunikativní

+Bezproblémový

+Hodiny na serveru

Za mě máš ANO 🙂

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.