Jump to content

ŽÁDOST O ADMINA - AWP

spuudy
 Share

Recommended Posts

• Moderator

Dobrý den jmenuji se Samuel Kuzník pod přezdívkou spuudy.

Věk: 17 let brzy už to táhne na 18.

Ban:Co se týče banu nemám.Ale byla jedna potyčka na USP serveru jsem dostal mute za pouštění hudby bude něco přes pul roku.

Čas na serveru:Co se týče času dohromady na AWP serverech mám 263h nejvíce se zdržuji se na AWP Ultimate | No Scope Only.

Adminem nikde jinde nejsem.

S pravidly jsem obeznámen.

Mikrofon fakčí na 100%.

Chcel by som byt admimen na:AWP Ultimate | No Scope Only.

Odkaz na profil:https://steamcommunity.com/profiles/76561198892417495/

Prime mám.

Znalost v programech:tyto nijak nepouživám/neznám ale není problém to pochopit.

Znalost jazyka:Anglicky vubec není problém si popovídat holku mam z Japonska a používáme angličtinu..+CZ/SK

Něco o mě:Jmenuji se teda Samuel Kuznik pocházím z Čech bydlím na Slovensku momentálně mířim do 3 ročniku na Strojke docela peklo...obor Mechatronic.

Většinu času trávím sportem nebo s holkou + samo sebou na pc/serveru/ není jako tak moc co o mě jsem přátelskej rád komunikuji.

Hlavní duvod proč by jsem chtěl být adminem protože je dost lidi kteří nadávají jsou nepříjemní na všechy okolo a kazí tak požitek ze hry mě a + ostatním lidem....jde o to že adminu je dost ale ne moc jich hraje zrovna kde já to by bylo tak vše co bych chtěl napsat.

povoleno [D]!ou.

Edited by [D]!a
edit názvu
  • Upvote 2

• V.I.P.

+věk 

+Komunikativní 

+Aktivita 

Vídám tě na serverech docela často a vždy když tě potkám tak si slušný a příjemný. Nikdy jsme s tebou neměl obecně problém 

Za mě máš Ano.

• Like 1

• Administrator

@spuudy Mám ještě dotaz,

1. Proč máš na FunPlay webu další tři účty, na jednom jsi již žádal o práva a na dalším o unban?

2. Je to tvůj účet, proč máš VAC? - https://steamcommunity.com/profiles/76561198203691512

3. Tvrdíš, že u nás si ban neměl, ale co je tím pádem toto?  - 

• Moderator

Ano není problém

1.Na ten učet jsem byl přihlašen cez Gmail učet kterej už nemam 

2.Lhát nebudu muj učet to byl ale prodal jsem ho takže se na něho již nevztahuju a co se s ním stalo již neni moje starost.

3.Máš pravdu na to som zabudol nechcel som sa tomu vyhnout a chcel by som se aj obhajit na discu.

• Administrator

Souhlasím s Burakem.

Jestli máš nějak dokázat, že si na tom účtu nehrál ty, což pochybuji a také pochybuji, že nějak dokážeš to, že na Tvém účtu opravdu cheatoval “syn od známých” 🤣. ( Ještě, že to je na koho hodit ) 😔

ZA MĚ URČITĚ NE!

• Moderator

Děkuju za vyjádření ale věci se stávají aji když zní směšně tady tě asi přesvědčit nemužu ale na discordu jsem se vyjadřil ostatnim.

• ... 1

Měním svůj názor, po té co jsem se dozvěděl a dal si to všechno dohromady a našel tvé různé účty aktivitu nadávky atd, 

tak jsem zásadně proti, Protože se řídím tímto JEDNOU CHEATER NAVŽDY CHEATER. 

za mě  NE 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.