Jump to content

Žádost o admina

The Best SILVER [CZ]
 Share

Recommended Posts

Ahoj moje jméno je Sam aka S1LVER [CZ], je mi 15 let a 2 měsíce abych byl konkrétní.

.

.

=Na servery funplay jsem narazil z doslechu kamaráda který na něm už nějakou dobu hrál.

=První server který jsem začal hrát byl Jailbreak 1 na kterém mám něco přes 130h.

=Za dobu co hraji na serverech funplay jsem nedostal žádný ban ani mute.

=Rád se bavím s ostatními hráči když se mě na něco zeptají, pokuď mě nijak neotravují nebo nenadávají.

=Chtěl bych se stát adminem na ak47/m4a4 serveru kde mám nahraných 65hodin.

=Důvod proč bych se chtěl stát adminem je takový, že když třeba příjdu ze školy a jdu se rozehrát na ákáčka tak je tam občas nějaký ten hacker 

což mi zas tak nevadí jelikož ho můžu nahlásit jak na serveru tak i na fóru, což je skvělé ale občas tam potkám někoho kdo si zas založil nový účet 

a šel zpátky na server hackovat. Teďka jsem sice odbočil trochu z cesty ale to snad nevadí hlavní důvod proč bych měl být adminem že

mě baví radit lidem kteří jsou třeba na serveru poprvé nebo neví jak si co nastavit a prostě rozšiřovat tento server víc.

=Jelikož jsem na funplay nějaký ten pátek tak jsem si přečet většinu pravidel [hlavně jailbreak].

=Umím se dobře doruzomívat anglicky, česky a když se chce tak i slovensky.

=Vím jak se používá VHE a Blender, ale jelikož mám v celku dost slabí ntb tak se mi blender nerozjede.

STEAM profil:https://steamcommunity.com/profiles/76561198344338455/

Ps: pro [G]amerX došli mi money na VIP:)

a za hejty budu taky rád¯\_(ツ)_/¯

• Confused 1

Ahoj Same. 

-ta žádost se mi moc nelíbí.

-nemáš 80 hodin na serveru kde chceš bát admin. 

+hezky jsi se rozepsal v tom, proč zrovna ty by jsi měl být admin. 

+věk.

+většinou když se na server připojím tak tě tam vidím (snad ty hodiny nabereš rychle).

+často komunikuješ.

Same, dávám ti malé ANO.

• Like 1

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Karn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.