Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj moje jméno je Sam aka S1LVER [CZ], je mi 15 let a 2 měsíce abych byl konkrétní.

.

.

=Na servery funplay jsem narazil z doslechu kamaráda který na něm už nějakou dobu hrál.

=První server který jsem začal hrát byl Jailbreak 1 na kterém mám něco přes 130h.

=Za dobu co hraji na serverech funplay jsem nedostal žádný ban ani mute.

=Rád se bavím s ostatními hráči když se mě na něco zeptají, pokuď mě nijak neotravují nebo nenadávají.

=Chtěl bych se stát adminem na ak47/m4a4 serveru kde mám nahraných 65hodin.

=Důvod proč bych se chtěl stát adminem je takový, že když třeba příjdu ze školy a jdu se rozehrát na ákáčka tak je tam občas nějaký ten hacker 

což mi zas tak nevadí jelikož ho můžu nahlásit jak na serveru tak i na fóru, což je skvělé ale občas tam potkám někoho kdo si zas založil nový účet 

a šel zpátky na server hackovat. Teďka jsem sice odbočil trochu z cesty ale to snad nevadí hlavní důvod proč bych měl být adminem že

mě baví radit lidem kteří jsou třeba na serveru poprvé nebo neví jak si co nastavit a prostě rozšiřovat tento server víc.

=Jelikož jsem na funplay nějaký ten pátek tak jsem si přečet většinu pravidel [hlavně jailbreak].

=Umím se dobře doruzomívat anglicky, česky a když se chce tak i slovensky.

=Vím jak se používá VHE a Blender, ale jelikož mám v celku dost slabí ntb tak se mi blender nerozjede.

STEAM profil:https://steamcommunity.com/profiles/76561198344338455/

Ps: pro [G]amerX došli mi money na VIP:)

a za hejty budu taky rád¯\_(ツ)_/¯

• Jsem zmatený 1

Ahoj Same. 

-ta žádost se mi moc nelíbí.

-nemáš 80 hodin na serveru kde chceš bát admin. 

+hezky jsi se rozepsal v tom, proč zrovna ty by jsi měl být admin. 

+věk.

+většinou když se na server připojím tak tě tam vidím (snad ty hodiny nabereš rychle).

+často komunikuješ.

Same, dávám ti malé ANO.

• To se mi líbí 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.