Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

• Ban som dostal na serveri: JailBreak Ultimate | CZ/SK #1
  • Zabanoval ma Hl.Vedenie: [D]!a
  • Moj steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198979552208/
  • Stalo sa to tak, že dna 17.7.2020 okolo 1:00 som sa pripojil s kamaratmi na awp server tam bol admin spanky boli sme tam asi 3 kola tam ma najprv upozornil na mute, potom sme isli s kamaratmi na ups server tam sme boli sami a ešte admin spanky len sa premenoval povedal som kamaratovi že je debil a od sa premenoval naspat a dal mi mute to bolo cele. potom o 17:12 mi dal na basebuilderov admin laff ban za to že som cheatoval na inom serveri. Ja som to vobec nechapal, dostal som tam ban ale na ostatne serveri mi išlo pripojit, pritom som nič nepoužival žiadne pomocne programy na cs go. A  18.7.2020 o čase 1:01 som dostal na všetyk serveri ban konkretne som bol na jb ale dostal som ban kvoli tomu na awpčkach. Nechapem ako za 3 kola može niekto usudit že som mal wallhack kedže som mal asi 2 killy  najpr som myslel že som dostal len mute za to že som nadaval len zrazu aj za wh ktore nemam ani nepouživam rad by som videl demo. chcel by som teda poprosit aby ste to sami posudili a podla važho rouhodnutia čakam či som podla vas dostal ban pravom alebo nepravom budem rad ak my čo najskor odpoviete budem moc rad ak by ste mi dali unban. Prepačte za chyby v texte mam len 14 rokov. :všetky spominane servery su funplay .
  • S pozdravom hrač crybaby
Upraveno uživatelem crybabyジム⭕⃤

Zdravím,

Ban ti nebyl udělen z těch pár kol co popisuješ, ale za dema, které nebyly natočeny jen z dneška.

Pokud budeš chtít obhájit demo tak ti sem přikládám první a byl bych rád kdyby si se vyjádřil k časům : 3:43, 4:44

1. 

U dalšího dema prosím vyjádření k časům : 0:33,1:36, 2:09, 2:40+

2.

Pokud chceš tak se podívej na celé dema. Za nás se rozhodlo, že WH tam bude. Pokud  budeš mít samozřejmě otázky tak se ostatní admini vyjádří.

• TOP 1

moje vyjadrenie na prvej mape no prve demo tam som skor len pozeral spoty a počuval kroky priznavam na druhej mape som mal zapnuty radar hack wh som nepoužival ani nepouživam v život som ho nemal kamarat mi stiahol taky radar proste že to som prvy krat skusal použit ospravedlnujem sa za to že som to použival wh som nemal len ten radar to my ukazovalo celu mapu aj hračov ospravedlnujem sa ak by ste boli dobry tak by som chcel poprosit o poslednu šancu ja som to hned aj vymazal lebo mi to sekalo už to ani nemam a slubujem že to už nikdy nebudem použivat ani nič 

Tvá jediná možnost je si unban koupit u [D]ia.    

K tomu tvému mute - řekl jsi mi abych šel  do míst kde slunce nesvítí. A kamarádovi to nebylo protože jsi u toho použil můj nick.

• TOP 1

Nevím, proč se nepřiznáš jako chlap a snažíš se to odlehčit tím, že máš nějaké radar wh a ještě k tomu pouze na jedné mapě. Všichni, včetně tebe, víme, žes ty cheaty používal pravidelně. Vždyť ani nejsi schopný vysvětlit časy u toho prvního dema. Mně kdyby někdo ukázal můj gameplay starý půl roku, tak mu přesně řeknu, proč jsem se zachoval tak a proč tak.. Existuje tu možnost nějakého vykoupení, tak pokud už s tím wallhackem hrát nebudeš a naučíš se nelhát, rádi tě ve hře uvidíme znovu.

• Upvote 1

Twl, jak může někdo být tak blbej,

“ pritom som nič nepoužival žiadne pomocne programy na cs go “. 
Další příspěvek,

“  som mal zapnuty radar hack wh somnepoužival ani nepouživam v život som ho nemal “. 😅😅😅

Aspoň zpříjemnil den v práci 🥰

• Haha 2

Není co řešit, ban oprávněný.

Tvá jediná možnost je si koupit unban. Pokud budeš mít zájem tak kontaktuj @[D]!abuď zde na webu nebo na discordu.

Lock.

• Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.