Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Věk- 16 let (21.12.)

Bany-Na žádném funplay serveru jsem nikdy ban nedostal, jen jeden nebo dva CTBany na JB

Hodin:  JB 91 ; AIM 52 ; další servery okolo 100 dohromady 

O admina mi jde nejvíce na JB a AIM serverech, kde mne neustále vadí občasní narušitelé pravidel (Free killy, Neznalost pravidel, Cheaty)

Mikrofon- Yenkee Ambush Funkční

Servery kde hraji: Kromě scoutz&knivez hraji na všech FUNPLAY serverech

Proč vybrat mne:

Na serveru trávím celkem dost času, okolo 15 hodin týdně, takže dokážu celkem dobře rozpoznat cheatery, a znám většinu stálých hráču serveru, a i některé z adminů.

S cizími jazyky nemám problém, v AJ jsem schopen mluvit bez obtíží, a domluvím se i německy. Rozumím i polákům a rusákům, ale jejich řeč moc neznám.

Odkaz na profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198797683317/

Prime mám již skoro rok, csko hraji od léta 2016, ale dříve jsem hrával pod jiným účtem, který mi byl ukraden.

Programy, o nichž píšeš jako o doporučených moc neznám, ale pokud bude potřeba se něco naučit, nebude mi to vadit.

Na jiných serverech admina už půl roku nemám, portál kde jsem měl zanikl.

O mne:

Kromě cska hraji také příležitostně Minecraft, a Clash of Clans (288RPC888), někdy také GTA, Studuji pátý ročník víceletého gymnázia, a hraji míčové sporty, někdy také něco zkouším programovat (pluginy do MC, windows BAT programy, arduino) 

Discord účet vlastním, stejně také skype, ale nejčastěji používám TS3, někdy také messenger.

Děkuji za brzkou odpověď.

Filip P.

Ahoj Filipe.

- CT bany na JB (jen musím podotknout že JB jde mimo mě).

+ aktivita si myslím že v pohodě (když se připojím na AIM tak tě tam většinou vidím).

+ věk dobrý.

+ pokud cizí jazyky ovládáš tak jak jsi napsal je určitě dobré.

+malé plus za to jak jsi se rozepsal když jsi psal něco o sobě.

Na AIM menší  ANO.

Ahoj

tak za JailBreak ti dávám rovnou NE, protože tě vůbec neznám. (A jelikož si žádáš o práva i na JB, tak by jsem tě měl znát)

+Co se týče Aimu, tak aktivitu máš

+Zkušenosti

+Jazyky

AIM ANO

JailBreak NE

Na steamu jsem si měnil jméno, dřív jsem hrál za jméno Zuhn(1), a na tom JB hrávám většinou v odpoledních hodinách, právě v tu nejhorší dobu, kdy jsou všichni admini offline, a každý si tak prakticky může dělat co chce. (okolo 14-16 hodiny) 

• Downvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.