Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Na jakém serveru jste dostaly BAN/MUTE USP Ultimate

Jaký admin vás banoval/umlčel - Martini

Odkaz na váš Steam profil - https://steamcommunity.com/id/pabienko132

Napište jak se to stalo a kdy - Stalo se to včera zhruba kolem jedné odpoledne. Zašel jsem si vyzkoušet USP Ultimate (v tu dobu jsem již déle hrál na serverech AWP Sniper War a AWP Ultimate, na kterých jsem získal ranky GE a SUPREME). Odehrál jsem pár map pak jsem dostal zničehonic ban za aimbot. Chtěl bych požádat o prošetření mého banu a případný unban. Nikdy jsem necheatoval ani nepoužíval externí programy. Pokud si to někdo myslí, rád si jeho názor vyslechnu.

Link na Váš Ban/Mute který naleznete zde: https://www.funplay.pro/csgobanlist/ban-pabienko-r5459/

Upraveno uživatelem Tripl3x

Kdybych měl aimbot, nelockovalo by mi to na hráče pořád? Logicky? Opravdu považuješ 4 minutové video, kde je pár sekund toho, jak se mi trhá cross (za vysvětlení mohu dát například tik v ruce, špatná poloha myši, drobek pod podložkou... Spoustu možností), za důkaz toho, že mám aimbot? Podle mého osobního (v této věci absolutně nepodstatného) názoru dlouholetého hráče, bych sám sebe zabanoval spíš za wallhack (dle tebou přiloženého videa), než za aimbot... Ale nechám na posouzení.

Jak jsem řekl, kdybych měl aimbot/aimlock, tak by mi myš trhala pořád, no ne?

Keď máš zlú polohu myši tak si nemyslím že by ti to tak trhalo, tik v ruke asi nebudeš mať 3krát za sebou keď vystrelíš, +aimlock môžeš vypnúť alebo mať nastavené aby ti to trhalo len keď je crosshair blízko hlavy 😉

Veľmi zaujimavé locky hlavne v 3:08, ty budeš jeden z tých ktorý vnímajú čas pomalšie a reagujú na jednotlivé ticky? 😂 nemyslím si že ten clip zakecáš 😏

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.