Jump to content
  • 1

bhop script

Rate this question

dáďaxd1
 Share

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 1
  • Redactor

z toho si nic nedělej, já dostávám kick pravidelně protože anticheat má detekci skoků když si ve vzduchu a pokud jich uděláš moc tak tě to vyhodí. Řešení je při bhopu netočit tolik kolečkem myši. 

• 0
  • V.I.P.

Pochybuju, že bys byl tak dobrý, aby tě to kickovalo bez scriptů, ale jestli přece jen tak se asi zhorši. Zajímavé je to, že mne to ještě ani jednou nekicklo a už jsem to několikrát zkoušel. Takže jestli nemáš nějakou ultra speciální myšku, která má kolečko, jenž se protáčí a nemá žádné tření, tak radši vypni ty b-hop scripty a přestane to.😘

• 0

Na hře mám 3k hodin, hru mám 7 let, v životě jsem ani na jedné hře necheatoval,takže nechápu proč mně to kickuje, dám pár dobrých Bhopu a dostanu kick. A kdybych něco měl tak bych sem nepsal ale vypnul bych to hned. Feelsdankman

Edited by dáďaxd1

• 0
  • Administrator

3k hodin za 7 let? Já mám goučko 1,5 roku a mám 1600+ hodin, b-hop si myslím, že mi jde a kick jsem nedostal ani jednou. Takže vymlouvat se na chybu anti-cheatu je poněkud nemístné.

• 0

Jakoby nemám problém poslat nějaké soubory nebo něco co vám dokáže že nejsem cheater, ale je divné že větších lepších serverech mě to nekickuje ani na faceitu takže nevím kde je problém . LULW

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.