Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
  • 0
dáďaxd1

bhop script

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 1

z toho si nic nedělej, já dostávám kick pravidelně protože anticheat má detekci skoků když si ve vzduchu a pokud jich uděláš moc tak tě to vyhodí. Řešení je při bhopu netočit tolik kolečkem myši. 

• 0

Zdravím,

Pokud nemáš macro či nějaký script tak by tě to vyhazovat z ničeho nic nemělo. Již to bylo i testováno dříve.

AC by tě vyhodil pokud by měl několikanásobnou detekci makra.

• 0

Pochybuju, že bys byl tak dobrý, aby tě to kickovalo bez scriptů, ale jestli přece jen tak se asi zhorši. Zajímavé je to, že mne to ještě ani jednou nekicklo a už jsem to několikrát zkoušel. Takže jestli nemáš nějakou ultra speciální myšku, která má kolečko, jenž se protáčí a nemá žádné tření, tak radši vypni ty b-hop scripty a přestane to.😘

• 0

Na hře mám 3k hodin, hru mám 7 let, v životě jsem ani na jedné hře necheatoval,takže nechápu proč mně to kickuje, dám pár dobrých Bhopu a dostanu kick. A kdybych něco měl tak bych sem nepsal ale vypnul bych to hned. Feelsdankman

Upraveno uživatelem dáďaxd1

• 0

3k hodin za 7 let? Já mám goučko 1,5 roku a mám 1600+ hodin, b-hop si myslím, že mi jde a kick jsem nedostal ani jednou. Takže vymlouvat se na chybu anti-cheatu je poněkud nemístné.

• 0

Jakoby nemám problém poslat nějaké soubory nebo něco co vám dokáže že nejsem cheater, ale je divné že větších lepších serverech mě to nekickuje ani na faceitu takže nevím kde je problém . LULW

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.