Jump to content

Twista, Linxx, Kingpin

Rate this topic

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych nahlásit adminy twistu kingpina a Linxxe. Omlouvám se že vám nepošlu steam ID ale snad je máte v kontaktu ostatní admini. Stalo se to 13:52 8.4. 2020 kdy se tyto admini dopustili zneužívání administrátorských práv. tady poslíélám screen a důkáz že v dobu na serveru byli, můžu vám dokázat že ty screeny jsou z té doby taky. děkuji 

https://imgur.com/dO0YDuP        https://imgur.com/05zGIJl děkuji

• Haha 8
  • ... 2

• Administrator

Já si myslím že si to moc nazval přehnaně "zneužívání práv". Docela jsme se bavili a nikdo si na to nestěžoval. 😄 Aspoň na chvilku to bylo něco jinýho 😄  Nesmíš hned brát vše vážně. 

• Upvote 4

Omlouvám se že zde přidávám svůj bezvýznamný komentář,ALE myslím si že @Ted535czje akorát hajzlík co ničí komunitu Funplaye.

Pouze psali že je to sranda,no jestli to jako srandu nebereš tak nechoď na jb.

Chováš se jak krysa,která musí donášet co se kde šustne.

Adminy na Funplay jsou více než výborní,sice jsou někdy naštvaný ale jsou to jen lidi.

Přeji příjemné dny v Karanténě

Paul Von Hindeenburg 🙂

Edited by Paul Hindenburg
  • Upvote 5

• 2 weeks later...

Jejda to som zrovna nechcel nevšímajte si to prosím. @Ted_xdddddkedže týto úžastný admini narozdiel od teba na tých serveroch niečo robia tak by si mohol byť tej lásky prestať lebo podľa mna ani ty by si nechcel aby sa všetci dozvedeli čo vystrájaš na JB serveroch a ver bolo by za to niečo viac ako LEN výsmech ! 

• TOP 1
  • Thanks 1

• V.I.P.

Lool to si děláš srandu ne ? Doopravdy? Chtěl si po mě abych mu dal ban za to, že na serveru jsme byli 3 nebo 4 a Alpin si dělal srandu .... Fakt tyjo mohl by si někdy taky něco pochipit a neztěžovat si furt 🙂 Bože jestli se semnou chceš zase hádat kvůli nesmyslům tak šup do toho ať celej A-Team ví co si zač. A to že si mi nádherně nadával a pak ses z toho vymlouval to radši řešit nebudu. 😄

před 14 hodinami, Linxx04 napsal:

Co s nimy ?

Nemají právo se vyjádřit ? Nebo co ?

btw. ano nemají právo. Pokud ano tak mi dejte z profilu ty -body za to že jsem se vyjádřil v této sekci předsněji stížnosti a nikoho jsem tam neurážel a ani jsem to nenaznačoval, díky

V 8. 4. 2020 at 23:38, Paul Hindenburg napsal:

Omlouvám se že zde přidávám svůj bezvýznamný komentář,ALE myslím si že @Ted535czje akorát hajzlík co ničí komunitu Funplaye.

Pouze psali že je to sranda,no jestli to jako srandu nebereš tak nechoď na jb.

Chováš se jak krysa,která musí donášet co se kde šustne.

Adminy na Funplay jsou více než výborní,sice jsou někdy naštvaný ale jsou to jen lidi.

Přeji příjemné dny v Karanténě

Paul Von Hindeenburg 🙂

kdy pořád donáším že se něco šustne, kdyby jsem to dělal tak si 80% lidí má perma mute a silent a někteří už ani nemají admina

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.