Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Žádost o Admina na AWP Server

Doporučené příspěvky

Čau, dobrý den. Jmenuji se Dominik Pompa, je mi 16 let (narozen 28. 1. 2004).
Chtěl bych být admin, protože jsem online furt. Nejen na Discordu, ale i na TeamSpeaku apod.
To není ale důvod, chtěl bych být admin, protože už mě unavuje čekat na nějakého admina, než přijde a problém vyřeší.

Na vašich serverech mám nahráno víc jak 300 hodin (jen na AWP Serveru, nepočítám USP apod.).

Na Steamu se jmenuji youngballer. Odkaz na Steam profil: 'https://steamcommunity.com/id/ballerys/" (Prime Status mám).

Jsem na střední průmyslové škole (VOŠ a SPŠ Kutná Hora), obor IT.

Koníčky: Box - dostal mě k tomu můj táta, vždycky říkal, že musím chodit na nějaký bojový sport, tak jsem začal boxovat.

Rád chodím do posilovny (kvůli viru nemůžu).
                     Bojové sporty: Dříve jsem také dělal MMA, to mě ale vůbec nebavilo. Z MMA jsem přešel na KICKBOX, který mě taktéž omrzel. A nakonec jsem skončil u boxu.

To je asi tak vše, co bych o sobě chtěl říct. S pozdravem. Pompa.

Upraveno uživatelem tkralik1_cz
  • Moderátor

V nepřítomnosti majitele jsou všechny žádosti o cokoliv pozastaveny a nebudou vyřešeny do jeho návratu. Včetně nákupu kreditů.

+

Majitel je momentálně nedostupný tak si musíš počkat na jeho návrat a na znovu otevření náboru pro AWP servery. 

• Upvote 1
  • 3 weeks later...
  • [D]!a uzavřel toto téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.