Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Filip

Žádost na admina I AWP Ultimate | Sniper War

Recommended Posts

1. Jmenuju se Filip

2. Je mi 15 let [21.2. / 2004]

3. Na awp serveru už hraju hodně dávno mám odehráno cca 90hodin.

4. Na serveru nemám žádný ban, mute.

5. Na žádným jiným herním portali admin nejsem.

6. Na serveru pravidla znám takže nevidím žádný problém.

7. Adminem bych se chtěl stát na serveru AWP Ultimate | Sniper War.

8. Moc rád komunikuji s hráčema takže z komunikací nevidím taky žádný problém.

9. Prime učet mám.

10. odkaz na steam učet: https://steamcommunity.com/profiles/76561198011158779/

Něco o mě.

Takže jak už jsem zmínil jmenuju se Filip a je mi 15let.

Moje nejoblíbenější sporty jsou fotbal, tenis, a hokej.

Jazykové znalosti.

Angličtina.

Němčina pouze trochu 

Děkuji mockrát jestli jste mojí žádost dočetli až sem.

Z pozdravem Mike 🙂

jdu rovnou k věci

- žádost je přehledná, ale otřesná

- věk (15 let je pro mě málo)

- momentálně jsi akademik na JB

- Nejsi vhodný kandidát na to, aby jsi se stal adminem, když si neumíš vyřešit vlastní problémi sám ani jako Akademik.

- nepamatuji se, že bych tě na AWP někdy viděl

+ nahrané hodiny

NE

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Ahoj, promin.. rád bych se vyjádřil, ale na awp jsem te asi mockrát neviděl nebo si tě aspon nepomatuji.

-což znamená že asi nebudeš moc komunikativní článek (jinak bych si tě pomatoval).

-trošku mi vadí gramatika.

-jelikož máš hodně oblíbených sportů tak bych se nedivil kdyby jsi aspon jeden dělal což potom bych se bál zda li to není zbytečný. Protože potřebujeme AKTIVNÍ adminy.

+v tomto věku si myslím že by člověk mohl být duševně výš než dítě takže OK.

+hodiny máš dle mého dostačující (ale chtělo by to nabírat (věř mi 🙂  je to lehčí než nabírání váhy)).

Promin ale za mě máš malé NE

Ahoj Filipe. 

+věk odpovídá 

+žádost celkem přehledná 

+hodiny v pohodě 

-nejsem si vědom že bych tě na AWP ultimate viděl hrát

-na serveru je dost adminů 

-mohl jsi si zkontrolovat gramatické chyby (jak již psal Muffin) 

Kdyby jsem tě viděl častěji na serveru dám menší ano.

Takže za mě NE

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.