Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím, Dnes dne 22.03.2020 kolem 15:00 - nyní někdo provádí DDOS na Funplay (Jailbreak 2). Prosím vedení a rychlé opatření. Jo a nějakej týpek nabádá ostatní, aby si ho dali do přátel a společně založili ,,nový projekt". Prej to bude nějakej novej server. To je vše co vím. Zatím ahoj

Upraveno uživatelem necumvoe

Přeji příjemný večer,

Jdu se ještě z dobré vůle vyjádřit k této věci, která je i na mojí podstatu velice důrazná. Chtěl bych zde od přítomných, co v "dané době viděli šéfise s těmito ještě urážkami na jeho osobu, a obečně pro něj.

Chci od DORTIKCZ1 a necumvoe, jasný a zřetelný důkaz který by danou osobu "provinil".. obecně obvinění si myslím že jsou zásadní věci, a pokud jdete někoho obviňovat, hodilo by se to podložit, napíšu zde.. Já si myslím že si DORTIKCZ1 a necumvoe píšou po portále, že chtějí vlastní portál, a že si chtějí vlastně vytvořit komunitu, ač je to nemožné.. jak sami vidíte kde tyto "inteligentní osoby" zde uvedené lžou, a tím že nedokážou dodat důkaz, je to prachpouhá lež..

Jdu sem s dobrým srdem, a pouhou otázkou, a chtěním doložením.. že se Šéfis této věci dopustil. Zda doložíte, dejte mu permu.. A já se oboum omluvím, do té doby to jsou pro mě osobně lháři, s bezpouhou domýšlivou myšlenkou.

Piece borci. "btw - piece je jako pozdra" kdyby někdo nepochopil..

• TOP 1
  • Upvote 1

Tak hezky popořadě:

1) Fakt bych neměl důvod jít proti tomuto serveru.

2) Hraju na něm každý den a abych ho chtěl ,,zničit'' bych musel  mít dost pádný důvod ne??.

3) Neříkám, že ty DDOS útoky dělal Šéfis. Ano nemám demo, tudíž ani důkaz. Ale on nabádal ostatní, že vytvoří nový server, na kterém budou hrát.

4) Hráč, který spáchal ten DDOS útok, se jmenoval Ryder (bohužel nemám steam link na jeho účet) Ale pokud si myslíš, že jsem lhář, tak mi pověz důvod. Ostatní, co byly v tu dobu na serveru, to můžou doložit.

5) A nevím, co do mě j*beš, že lžu a vše si vymýšlím. 

Krásný den všem 🙂

Zdravím,

Pouze jsem poukázal na fakt, který jsi ty osobně nedoložil. To samé může napsat kdokoliv.. Ty jsi nedoložil důkaz, takže to je informace která je lživá, a já pouze poukázal na tvou demenci. Ještě jednou, zda máte někdo tento důkaz.. prosím o doložení, toho člověka zabanujte a já se tu omluvím, ale bez důkazu nelez na světlo.. díky..

Piece there.

Ahoj, demo bohužel nemám, můžu poslat pokračující vyscreenovanou konverzaci přes Steam chat. Snad ti to bude stačit. 🙂

Nechápu, proč píšeš že lžu, ve stejnou chvíli jsme byli oba na serveru byli, já se nikdy s necumvoe nebavil, takže ani nevidím důvod, proč bychom se měli domluvit na nějaké pomstě. Přece jenom jsem na FUNPLAYi docela nový, nahráno asi jen 17 hodin a nemám zde lidi, které bych nesnášel. V době když jsem byl online, tak jsem Šéfise viděl prvně.

Takže asi tak, přeji hezký zbytek dne a spousty štastných nahraných hodin na FUNPLAYi,

DORTIKCZ1

obrazek4.png

Gratuluju Dortíku, právě jsi se projevil jako největší idiot.. který mohl na tento portál napsat, ještě žebrat že chceš na jeho JB 😄

GLL -> Uvidíme 😉 

• ... 1

On je rozdíl to udělat, že tam chceš a tím, že chceš vyzkoušet, zda ten člověk má vůbec něco udělaného. Nevím, proč nám píšeš že jsme kre**ni a i**oti, toto je důkaz, ty ten důkaz znevažuješ i přesto, že jsi ho sám chtěl. Tak nevím, co si mám o tobě myslet.

Už ani nemám chuť ti přát krásný zbytek dne.

• Jsem zmatený 1

Poslal jsi důkaz, kde žádá o pomoc, kde je důlaz toho že si přidával lidi za tímto účelem, když jsi mu napsal ty 1.

za druhé, kde je důkaz toho že to psal na server nebo požadoval to od lidí na serveru,

A za třetí.. hezký den mám z vaší demence, kde mi tu prokazuješ věc, kde jsi ho ty osobně sám kontaktoval :DDDDDDDDDDDD

Piece.

Hele, já už nemám chuť se o tom dohadovat. Ani jeden z nás není admin, takže to necháme na nich. Ok?

Beru, že to byl důkaz nedůkaz, ale bylo to jediné, co proti němu mám, pak to je pouze svědectví ostatních.

Děkuji za tvůj čas, Ahoj

• Haha 1

před 1 minutou, DORTIKCZ1 napsal:

Hele, já už nemám chuť se o tom dohadovat. Ani jeden z nás není admin, takže to necháme na nich. Ok?

Co se tu vůbec angažuješ "Dorte" xdd. Buď máš důkaz nebo nemáš, o ničem jiném se tu hádat nemusíš. Čusan xdddd

Já jsem bývalé HEADko.. takže já osobně vím o čem mluvím, myslím si že i věk mezi náma dvouma je minimálně podle toho co píšeš a jak chápeš věci, dvojnásobný.. Takže GL -> A zítra si něco přej. Stále se čeká na TS

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.