Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

čus čus čus

Chci si stěžovat na admina se jménem Dragos.
Nechápu, proč má zase práva, je mi to jedno, ale neustále s ním byly, jsou a budou problémi.

Jak může admin říct, že simon není dozorce, jako halo? Co to je? vězeň?

Vyjádřete se klidně i ostatní, pokuď s ním máte taky zkušenosti.

Např.: Nalepte se není platný příkaz, jelikož tady není lepidlo, huhu. xDDDDDDDDDDDD

Upraveno uživatelem F4llenAngel
  • To se mi líbí 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

z Jakého důvodu admin Dragos využívá bugu smoku?

Dragos - Terorista. - Hodí pod sebe smoke a zajebe simona, kterého vidí díky tomu, že svítí.

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

před 3 minutami, F4llenAngel napsal:

z Jakého důvodu admin Dragos využívá bugu smoku?

Dragos - Terorista. - Hodí pod sebe smoke a zajebe simona, kterého vidí díky tomu, že svítí.

keďže už nie si admin 😂 tak je potrebné demo 

• Haha 2

Co se týče této věci co napsal @F4llenAngel"Jak může admin říct, že simon není dozorce, jako halo? Co to je? vězeň?

Tak mi byla tato informace sdělena od 2 nebo 3 hráčů ( že se simon nepovažuje jako dozorce, tudíž může nachytávat ).

Co se týče bugování smoku, bylo to na mapě jb_spy_vs_spy směrem od DeathCrate. Hodil si smoke do "tunelu/průchodu" a na simona 1-2 vystřelil.

• TOP 1

Před hodinou, M A T Y napsal:

Co se týče této věci co napsal @F4llenAngel"Jak může admin říct, že simon není dozorce, jako halo? Co to je? vězeň?

Tak mi byla tato informace sdělena od 2 nebo 3 hráčů ( že se simon nepovažuje jako dozorce, tudíž může nachytávat ).

Co se týče bugování smoku, bylo to na mapě jb_spy_vs_spy směrem od DeathCrate. Hodil si smoke do "tunelu/průchodu" a na simona 1-2 vystřelil.

ak to tak je, tak to treba nahlásiť Karnovi, tu nejde o to, že by išlo o donášanie, ale o správny chod serveru a o to čo admin nemá robiť.

• Děkuji 1

v Tuhle chvíli to potvrdil i admin, který s tebou byl na serveru, cíže na tohle už demo není potřeba, co se týká toho smoku.

Co se týče toho simona a dozorce, tak se to stalo dnes. A asi to není výmysl, když to řekli další 3 hráči

Skrz smoke si do Simona střílel a víš to moc dobře.

Jména hráčů fakt nevím a jestli to pravda je taky nevím, ale řekli mi to tak dnes na serveru.

Dnes ráno jsem na serveru řešil věc ohledně tohoto pravidla:  "Dozorci mají zakázáno nachytávat, provokovat vezně nebo napodobovat Simona

Hráči, kteří byli u CT mi řekli, že simon nachytávat může, že jim to tak řekl ADMIN Lakatoš ( tudíž ty ). Prý v pravidlech jsou zmíněni jen dozorci, takže to platí jen pro dozorce a simon je simon a ne dozorce.

• TOP 2
  • Haha 1

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.