Jump to content

Rate this topic

Recommended Posts

• V.I.P.

čus čus čus

Chci si stěžovat na admina se jménem Dragos.
Nechápu, proč má zase práva, je mi to jedno, ale neustále s ním byly, jsou a budou problémi.

Jak může admin říct, že simon není dozorce, jako halo? Co to je? vězeň?

Vyjádřete se klidně i ostatní, pokuď s ním máte taky zkušenosti.

Např.: Nalepte se není platný příkaz, jelikož tady není lepidlo, huhu. xDDDDDDDDDDDD

Edited by F4llenAngel
  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

• V.I.P.
před 3 minutami, F4llenAngel napsal:

z Jakého důvodu admin Dragos využívá bugu smoku?

Dragos - Terorista. - Hodí pod sebe smoke a zajebe simona, kterého vidí díky tomu, že svítí.

keďže už nie si admin 😂 tak je potrebné demo 

• Haha 2

• Administrator

Co se týče této věci co napsal @F4llenAngel"Jak může admin říct, že simon není dozorce, jako halo? Co to je? vězeň?

Tak mi byla tato informace sdělena od 2 nebo 3 hráčů ( že se simon nepovažuje jako dozorce, tudíž může nachytávat ).

Co se týče bugování smoku, bylo to na mapě jb_spy_vs_spy směrem od DeathCrate. Hodil si smoke do "tunelu/průchodu" a na simona 1-2 vystřelil.

• TOP 1

• V.I.P.
Před hodinou, M A T Y napsal:

Co se týče této věci co napsal @F4llenAngel"Jak může admin říct, že simon není dozorce, jako halo? Co to je? vězeň?

Tak mi byla tato informace sdělena od 2 nebo 3 hráčů ( že se simon nepovažuje jako dozorce, tudíž může nachytávat ).

Co se týče bugování smoku, bylo to na mapě jb_spy_vs_spy směrem od DeathCrate. Hodil si smoke do "tunelu/průchodu" a na simona 1-2 vystřelil.

ak to tak je, tak to treba nahlásiť Karnovi, tu nejde o to, že by išlo o donášanie, ale o správny chod serveru a o to čo admin nemá robiť.

• Thanks 1

• V.I.P.

v Tuhle chvíli to potvrdil i admin, který s tebou byl na serveru, cíže na tohle už demo není potřeba, co se týká toho smoku.

Co se týče toho simona a dozorce, tak se to stalo dnes. A asi to není výmysl, když to řekli další 3 hráči

• Administrator

Skrz smoke si do Simona střílel a víš to moc dobře.

Jména hráčů fakt nevím a jestli to pravda je taky nevím, ale řekli mi to tak dnes na serveru.

Dnes ráno jsem na serveru řešil věc ohledně tohoto pravidla:  "Dozorci mají zakázáno nachytávat, provokovat vezně nebo napodobovat Simona

Hráči, kteří byli u CT mi řekli, že simon nachytávat může, že jim to tak řekl ADMIN Lakatoš ( tudíž ty ). Prý v pravidlech jsou zmíněni jen dozorci, takže to platí jen pro dozorce a simon je simon a ne dozorce.

• TOP 2
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.