Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Čusík , jmenuji se David a hraju pod přezdívkou Sheep a chtěl bych požádat o admina na awp serveru

1. Je mně 17 let

2. Na serveru nemám žádný BAN

3. Na awp serveru mám odehráno přes 82 hodin

4. Admin práva na žádném serveru nemám , ale dříve jsem byl admin na Jb serveru

5. S pravidly jsem obeznámen , jelikož mám zde nahraných něco přes 82h , tak nějaký hráčský příkazy znám taky

6. Mikrofon mám (není z Tesca/Kauflandu) a komunikativní jsem též

7. Chtěl bych být adminem na serveru : AWP ULTIMATE | Sniper War

8.Chtěl bych zde být adminem z několika důvodů :

1. Nemám rád když hraju s hodně dalšíma lidma na serveru a připojí se nějakej non-prime , který má nějaký cheaty a když obepisujeme admina , tak žádný nedojde , tak rychle
  2. Chtěl bych nějak pomoct awp serveru aby se neustále držel mezi nejhranějšíma awp serverama v ČR/SK

9.  https://steamcommunity.com/id/Cutetokillwithknife/

10. Prime účet mám

Plusko: Myslím si , že moje angličtina je na úrovni středoškoláka . Samozřejmě češtinu ovládám.

Mínusko: Bohužel , ale neumím pracovat v programech jako je třeba Crowbar.....

Díky za vyjádření AT a přeji všem pěkný zbytek dne

Sheep

• Administrátor

Ahoj jdu rovnou k věci

+ aktivita podle hodin

- nikdy jsem tě na serveru neviděl

- žádost není zrovna kvalitní

- na Serveru je už dost adminu

Další věc, tvrdíš, že je těžké obepsat adminy. Dám ti radu, jdi na discord, napiš @server@Server Admin - TI  a označí to všechny adminy, takže hned si toho někdo všimne

zlé důvody nepřevýšili ty dobré

NE

• Moderátor

@BlackSheep, jestli můžeš, dodej sem screenshot s tvojí aktivitou na AWP Ultimate, přidej link (ctrlv.cz například) na obrázek do příspěvku přes UPRAVIT někam dolů, ať nemusíš zbytečně psát další příspěvek.

EDIT:

Screenshot zde > https://ctrlv.cz/0JLa

• 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.