Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Joukl

Admin request - Joukl

Recommended Posts

Zdravím chcel by som požiadať o admin práva.

• Věk minimálně 15 let. (čím vyšší tím líp) - 17
  • Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal) - Ban som dostal len jeden a to asi 1-2 mesiace dozadu, ban bol za wh a dostal som ho na smurf účte, ban som dostal neprávom pretože wh som nemal ale adminovia usúdili že tam ten wallhack bol, vaše rozhodnutie
  • Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp) - Na fun servery mám nahratých 250+ hodín, na deagle servery niečo okolo 80
  • Nebýt nikde jinde adminem. - Adminom som ešte nikdy nebol a momentálne ani nie som
  • Být seznámený s pravidly a příkazy serveru. - Pravidlá a príkazy poznám dobre
  • Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat. - Mikrofón mám a chuť komunikovať tiež pokiaľ nemám nervy 
  • Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem. - Fun, Dgl
  • Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni. - Som veľmi aktívny, poznám veľa hráčov na serveroch aj oni mňa, chcem vám pomôcť "vychovať" komunitu, viem rozpoznať cheaty/scripty (to sa vám bude hodiť :D) taktiež dokážem priniesť nové nápady či už užitočné alebo zábavné
  • Odkaz na Steam profil - https://steamcommunity.com/id/joukl/
  • + znalosti cizího jazyku - Angličtinu mám naučenú či už z hier alebo zo školy.
  • + znalosti v programech VHE, Blender, Crowbar - znalosti v týchto programoch nemám žiadne.

ANO

Potřebujem nové lidi do týmu..

+Aktivita

+Hráči tě znají, což je taky dobrý

? To s tím Wallhackem nevím nevím..

Každopádně bych to s tebou zkusil..

EDIT: O tom banu jsem věděl kulový ? Ale jak vidím tak RIP

Upraveno uživatelem MrCaMp3R
xd

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Sice jsi aktivní a hráči tě znají, bohužel ban za cheating na portále není adekvátní.  Už jen to že tady hraješ, tak můžeš být rad.

Kostik dostal ban za cheating. Udělal si new účet a tam ho dostal taky. Je to prostě obcházení banu. Takže bych byl rád, že tu vůbec hraješ.

V mém případě NE

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

@F4llenAngelAno viem že som dostal ban a nehovoril som vám to ale keďže chcem byť admin tak by ste to mali vedieť a mali by ste prijať to že ste mi ho dali neprávom, je to len na vás či mi uveríte alebo nie.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.