Jump to content

Žádost o admina - JB

Recommended Posts

• V.I.P.

Zdar,
Jmenuji se Tomáš, je mi 17 let a na Funplay serverech jsem známý jako Pureskill nebo Kingpin.

Ve svém volném čase hraji hry CSGO, PUBG nebo League of Legends.
V minulosti jsem dostal 2 bany za nadávky, ale teď už se chovám normálně a v klidu.

Na serveru JB#2 mám odehráno skoro 400 hodin a na JB#1 hraji jen občas.

Nikde jinde administrátorem nejsem.

Snažím se být kreativní a vytvářet nové atrakce, aby byla hra pro všechny zábavnější.

Hrál jsem dříve na serverech od Open-Games/Podsvětí, kde jsem měl i chvíli práva, takže si myslím, že s pravidly nemám problém.

Funkční mikrofon mám a když si neví někdo rady, rád pomůžu a vysvětlím mu co potřebuje.

Chtěl bych se stát adminem na JB serverech, protože se často setkávám s tím, že lidi co neumí pravidla chodí do CT a málokdy je na serveru admin, který by mohl zakročit.

Prime účet mám. Na mém hlavním účtu jsem odehrál 4000 hodin. (Většinu z toho na portále Podsvětí)
Odkaz na steam profil - https://steamcommunity.com/profiles/76561198972473997/
Ovládám dobře angličtinu, německy trochu umím ale žádná sláva.

S každým programem v podmínkách o žádost na admina jsem něco dělal, ale s Blenderem mi to jde rozhodně více než VHE nebo Crowbar.

Předem děkuji za pozitivní i negativní odpovědi.

Kingpin.

• TOP 1
  • Upvote 2

Na serveru tě potkávám a většinou jsi u ct. Pravidla umíš a jsi super simon/ct. Všeobecně na mě působíš jako mega v pohodě člověk a když jsi u ct tak je zaručená sranda. Nikdy jsem s tebou žádný problém neměl a jelikož se většina adminů soustředí více na JB 1 (což je pochopitelné...) tak bych ocenil posilu na 2.     Za mě na 100% ANO.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.