Přejít na obsah
V nepřítomnosti majitele jsou všechny žádosti o cokoliv pozastaveny a nebudou vyřešeny do jeho návratu. Včetně nákupu kreditů. ×
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdar,
Jmenuji se Tomáš, je mi 17 let a na Funplay serverech jsem známý jako Pureskill nebo Kingpin.

Ve svém volném čase hraji hry CSGO, PUBG nebo League of Legends.
V minulosti jsem dostal 2 bany za nadávky, ale teď už se chovám normálně a v klidu.

Na serveru JB#2 mám odehráno skoro 400 hodin a na JB#1 hraji jen občas.

Nikde jinde administrátorem nejsem.

Snažím se být kreativní a vytvářet nové atrakce, aby byla hra pro všechny zábavnější.

Hrál jsem dříve na serverech od Open-Games/Podsvětí, kde jsem měl i chvíli práva, takže si myslím, že s pravidly nemám problém.

Funkční mikrofon mám a když si neví někdo rady, rád pomůžu a vysvětlím mu co potřebuje.

Chtěl bych se stát adminem na JB serverech, protože se často setkávám s tím, že lidi co neumí pravidla chodí do CT a málokdy je na serveru admin, který by mohl zakročit.

Prime účet mám. Na mém hlavním účtu jsem odehrál 4000 hodin. (Většinu z toho na portále Podsvětí)
Odkaz na steam profil - https://steamcommunity.com/profiles/76561198972473997/
Ovládám dobře angličtinu, německy trochu umím ale žádná sláva.

S každým programem v podmínkách o žádost na admina jsem něco dělal, ale s Blenderem mi to jde rozhodně více než VHE nebo Crowbar.

Předem děkuji za pozitivní i negativní odpovědi.

Kingpin.

• TOP 1
  • Upvote 2

Na serveru tě potkávám a většinou jsi u ct. Pravidla umíš a jsi super simon/ct. Všeobecně na mě působíš jako mega v pohodě člověk a když jsi u ct tak je zaručená sranda. Nikdy jsem s tebou žádný problém neměl a jelikož se většina adminů soustředí více na JB 1 (což je pochopitelné...) tak bych ocenil posilu na 2.     Za mě na 100% ANO.

• Upvote 1

Když tě potkám na serveru chováš se dobře. Podmínky splňuješ. O znalosti pravidel si měněkolikrát přesvědčil, takže za mě ANO

• Upvote 1

Kontaktuj mě na discordě.

Prozatím LOCK

EDIT: Přijat

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.