Jump to content

Žádost o admina

koudel147
 Share

Recommended Posts

Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem

JailBreak Ultimate |  CZ/SK #1

Věk minimálně 15 let. (Jailbreak 17+)

Je mi 14😅

Co nejméně banů

Nemám žádný (maximálně jsem byl upozorněn adminy na nějakou chybu co jsem udělal)

Nebýt nikde jinde adminem

Nejsem 

Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin

Bohužel momentálně mám 45 hodin😥 (ale hrál jsem i na jiných účtech na tomto serveru a mám asi dohromady něco okolo těch 80h)

Být seznámený s pravidly a příkazy serveru

Mám pocit že je znám dobře

Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat

Mikrofon je funkční a chuť komunikovat mám vždy

Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni

Chci být vybrán aby komunita nebyla jen o tom aby se každý jen hádal ale o tom aby hráli hru  pro zábavu. Na serveru jsem minimálně hodinu-dvě když to jde. Mám zde plno dobrých spoluhráčů a chtěl bych aby se komunita v tomto duchu brala dále a aby tu každý měl dejme tomu svého "kamaráda". Jediný co mě baví na CSGO je právě mod JB protože u toho se dá pobavit a trochu vychillovat cecíčky🤣.

Odkaz na Steam profil 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198854470625/

Mít CS:GO Prime účet

Prime mám

+ znalosti cizího jazyku

Angličtina a Francouzština (avšak ne plynulá ale to ne i ta Aj)

+ znalosti v programech VHE, Blender, Crowbar

Bohužel ani jeden mi nic neříká 😟😖

PS: Když tak se omlouvám za velmi podobné zpracování žádosti na styl Olivera ale přišlo mi to jako nejlepší způsob.

Edited by koudel147

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.