Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Zdravím, chcel by som požiadať o admin práva na Fun server.

1. Vek spĺňam, mám 16 rokov. 

2. Na Fun play portáli nemám žiadné bany.

3. Na Fun ultimate servery mám nahraných 400 hodín a hrám na Fun ultimate servery 3 mesiace.

4Admina na žiadnom portály  nemám.

5Pravidlá a príkazy ovládam, kedže už som mal admina na 2 iných portáloch.

6Funkčný mirkofón mám, ak som na servery rád komunikujem.

7Chcem sa stať adminom na servery Fun ultimate, lebo tam hrám najčastejšie a najviac ma to tam baví, mám nahrané hodiny aj na ostatních serveroch okrem JB.

8. Chcel by som sa stať adminom lebo som jeden s najaktívnejších ľudí na za deň hrám 4-7 hodín denne, v tejto dobe by som chcel pomôcť ľuďom aby mohli pohodlne hrať na servery bez cheatrov a aby ľudia dodržiavali pravidlá.

9Tu máte odkaz na môj steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198281034899/

10Prime účet mám, odvtedy čo som si kúpil csgo pred cca 2 rokmi. 

Znalosti cudzích jazykov mám v Angličtine, Nemčine 

Znalosti v programoch  VHE, Blender, Crowbar nemám, ale mám čas sa ich naučiť ak je to potrebné.

Ďakujem za prečítanie a prajem krásny zvyšok dňa.

• Downvote 1
  • V.I.P.

Když jsem byl ještě hodně aktivní na Funu, tak jsem tě tam vídal a neměl jsem s tebou žádný problém, aktivitu máš v pohodě, věk také.. 

Ale dostalo se ke mně dost věcí o tobě, které se mi nelíbí a to nejen od hráčů.

Za mě NEUTRÁL

• Upvote 1

Je to dosť smutné, že takýto človek čo má admina, neovláda pravidla a ešte aj takto obvniňuje iných ľudí na tomto portále za veci ktoré sám robí.

Vždy keď  ja hrám na serveroch FunMod 1.9 či Montly reset tento admin hrá maximálne  3 minuty mapy a zvyšok mapy afkuje v spectate.

" Poslední týden jsi jenom ve spectu "  škoda, že nieje graf na zistenie počtu nahraných hodín v tíme a ako spectator.

Na porovnanie by si uvidel, že niesom toľko v specte ako si myslíš, keď hrám vždy sa odpojíš alebo si v specte

Je to pravda že posledný týždeň som bol viac v specte ako normálne. V porovnaní z tých 400 nahraných hodín na servery som bol maximálne 6 hodín v spectate keď vôbec.

Predtým ako si dostal admina vždy si hrával aktívne  ale čo si dostal admina po čase si bol stále viac a viac v spectate.

Ak admin čo je celé mapy v specte a za tie isté činny obviňuje iných, tak k tomu už nemám čo dodať. 

I tak si myslím že nás adminu na funu je ted dost "  z 9 adminov na Fune som 3 adminov videl dvakrát na Fune

vidím 4 adminov aktívne hrať ale neviem či 4 schopný admini su dostatočný na takýto veľký portál s dvoma servermi.

• To mě mrzí 1
  • Downvote 1
  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.