Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobry den prosil  by som o unban lebo som dostal jeden ban za mesiac a myslim si ze nepravom dneska sa to stalo a dostal som ho na 28 dni a na awp noscope server a dostal som to od domina za neznani pravidel ale ja som nic nerobil strielal som po typkovi z stromu a potom ked som isiel na druhy ucet lebo som im to chcel vysvetlit oni tam uz neboli tak som cakal a ked uz prisli tak mi dali perma za obchadzanie banu ja viem urobil som chybu ale chcel som im to iba vysvetli a potom som nakonieec dostal ip ban prosim o unban mam na vasom serveri na 2 uctoch vip tak prosim o unban a neviem ci sa da vykupit s ip banu prosim vas a keby to nejak slo tak muzem prosim na tsko ? lebo ja neviem ako poslat steam id ani ip prosim pomozte a prosim o ten unban prosim ale meno uctu hobbit1329 alebo BlueAllien

• Haha 1
  • ... 1
  • Downvote 1

CVRKYNO

Tak hele frajere. To co tu píšeš je pěkná lež! To jak se chováš není ani možné! NADÁVÁŠ, LŽEŠ, NEUMÍŠ SE CHOVAT, RADÍŠ ADMINŮM CO MAJÍ DĚLAT A DOKONCE JE I URÁŽÍŠ A TAKHLE MOHU POKRAČOVAT! To co tam předvádíš není ani snad možný a za tu dobu co hraju na tomto portálu jsem nezažil horšího hráče.. Dostal jsi několik banů a mutů že to není možný a pořád ze sebe děláš s prominutím idiota! Jo a to jak jsi flexil že si změníš IP když dostaneš permu a dneska jsi brečel že nás udáš a zavoláš na policii to mi nejde do hlavy! Teď tu ze sebe děláš chudinku a myslíš si že ti to vyjde ale to jsi na omylu chlapečku! Když se neumíš chovat a doma tě to nenaučili za to my nemůžeme! Všechny bany a muty měli důvod a nejsou za nic.. Ty to moc dobře víš! Všichni tě mají jen plné nervy.. Jsi jen namyšlenej kluk co si myslí že je něco víc! PROBER SE UŽ!! 

Tvoje žádost o unban je nesmyslná a já říkám že NE! 

• Upvote 1

CVRKYNO

Mute jsi dostal od všech možných aminů. Pokud se nepletu tak jsi dostal minimálně 10x mute a 2x ban na den +28dnů.  Ne jednou jsi mi vyhrožoval odebráním práv, šíříš tam informace že za kemp je Ban , nadával jsi dost krutě holce (za což jsi měl ban na den) a ne jen holce ale urážíš tak skoro každého kdo tě zabije  atd. 

Myslím že bych mohl pokračovat dál...

Navíc jsi se chlubil že jsi byl někde admin/akademik tak by jsi měl vědět že když dostaneš ban tak máš jít zažádat o unban - místo obcházení banů.

Tvoje steam ID

https://steamcommunity.com/profiles/76561199005086457/

Na rozhodnutí si budeš muset počkat až se vrátí vedení z dovolený. (asi 2-3.1.2020)

• To mě mrzí 1
  • Upvote 3

prosim o unban dáte mi pls unban velice se omlouvám to co jsem dělal už nikdy neudělám prosím funplay je můj nejoblíbenější server tak mi prosím aspon tohle splnte klidně si ten unban koupím mě to je ůplně jedno 

fákt mě to mrzí co jsem udělal ale co ted budu hrát za server to nvm):

Upraveno uživatelem jára
  • Haha 1
  • Downvote 1

moc mě to prostě mrzí ale tak strašně moc já chci strašně moc unban a když ho náhodou dostanu): tak už nikdy nebudu dělat kraviny dejte mi prosím ještě jednu šanci

Upraveno uživatelem jára
  • Haha 1
  • Downvote 1

Co jako zkoušíš? Myslíš že když budeš tvořit nové účty, že si polepšíš? 

moc mě mrzí co jsem dělal a nevím co ktomu mám říct ale ted fakt prosím prosím o unban strašně mě to mrzí a 

slíbim že když mi dáte ten unban tak už nebudu nic takového dělat prosím.

Upraveno uživatelem jára
  • Downvote 1

Právě teď, jára napsal:

chápeš že jsem ten server ani nehrál??

ok sorry jsem kkt prosim o unban pls

pls

• Haha 1
  • Downvote 1

Hele jo ale nenadavam podla teba je nadavka lucker? Alebo noob ? To je taka nadavka ze konec ale nechapem za kemp je ban pokuf vim ze ked je posledny tak nemoze kempit vo vezi lebo tym zdrzuje hru ja to nechapem moc ale asi zato je kick alebo ja nwm neco zato je a domino ty si ma provokoval na tom serveri a navazel se mi do matky a adt. A ty si sam nadaval takze ako neviem a neviem zaco som dostal ten ban na 28dnu? Odpovies mi?

• Downvote 2

CVRKYNO

Bol som akademik na G......asi viete kde a aj som este ale ja som nic neurobil vtedy a domino mi dal ban na 28dni zati ze on nevie stravit to ze sa s niekym rozpravam a nenadavam kazdemu mam tam kamaratov aj nepriatelov ale tak ja si ich vedsinov nevsimam a niekedy poviem lucker to nevadi ako to je to co si myslim to je moj nazor a ten mi nevezmete a domino neviem zaco ten ban vtedy na tej minecraft mape nic som nepovedal ani nie nerobil co by bolo proti pravidlam tak zacooooo!!!!? Sa pytam prosim ta odpovedz mi zaujma ma to 

• ... 1
  • Downvote 1

CVRKYNO

A neradim adminom co maju a co nemaju robit proste typek tam ma wh kazdy hrac na tom portale mu to povedal uz aj predvami ten motaz a nic nikdo ani ban mu neda ani nic pritom tam dokonca aj na profile ma -rep same -repy za wh a nehovorim adminom co maju robit to by som si nedovolil zas ma az tak nepoznas 

CVRKYNO

Tak hele.. To že mi tu píšeš jak nenadáváš je blbost.. Pokaždé co jsem tě upozornil jsi měl blbé kecy a říkal jsi mi vole apod. Nadáváš ostatním hráčům a to dost hrubě. Pokaždé co tě někdo zabije tak řekneš "slabko debilní luckerskej" nebo "slabko hnusný zase dozad nic jiného neumí debil" a to tu píšu ještě mírně 🙂 to jak tu píšeš že jsem se ti navážel do matky tak jsem ti jen řekl "kolik dostáváš od matky?" ty jsi napsala že nechápeš a já na to "facek, páč by jsi to potřeboval" a taky jsi si hezky vymyslel to že jsem ti 3x řekl že jsi černoch 🙂 nemám na to dál co říct 🙂 přiznávám že mi to taky někdy ujede a to že jsem to už jednou nedal a vybuchl jsem tak jsi dostal menší bídu z mé strany. Ale ty si už uvědom jak se chováš, říkáš že je ti 15 a na ten věk by jsi měl mít už rozum. 

• Upvote 2

No nadavam ale nie tak ze Ko a take iba noob lucker slabej dozad debil to je vsetko nemam tam s nikym problem a povedal si mi zevraj ze som africky cernoch ktory nevie nic na kolobezke to mi povedal trix 

• Downvote 1

CVRKYNO

Píšeš že neradíš adminům co mají a co nemají.. Tak to je blbost.. Ty jsi mě poučoval o pravidlech a říkal jak můžu být admin když je sám neznám.. A začal do mě valit 

Je mi 15 ale tak mi dvaja sme tak zle zacali v tom stahu a nelubi sa mi to mozeme sa kamaratit mne to je jedno alebo aspon si nenadavat a neupozornivat lebo si myslis aky som blbec sice ale mne to je luto ked sa s niekym pohadam alebo nieco take 

• Downvote 1

CVRKYNO

Nie to mi povedal trix ked somnj isiel kompet tak uz som to riesil ze preco si mi tak povedal mozno to neni mozno to je pravda ja neviem ale riesil som to 

• Downvote 2

CVRKYNO

Coze co to meles jak zvadel nezvadel ja som mu veril lebo som si myslel ze si to fakt povedal a neviem stale ci hej alebo nie

CVRKYNO

Ono ja viem ze som si raz zmenil dnes ip adresu ale to som urobil kvoli tomu lebo som chcel vediet preco som dostal ten ban pd domina ked som vtedy nic neurobil prosim vysvetli mi to domino preco alejo zaco?:/

CVRKYNO

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.