Jump to content

Žádost o Admina

Nekro
 Share

Recommended Posts

Ahoj,

Jmenuji se Martin, je mi 16 let, chtěl bych být admin na awp server only noscope, jelikož server je spuštěn nedávno, tudíž nemohu mít nahráno 80 hodin. Pokud by nevyšel awp server  only noscope kvůli hodinám, tak bych si přál být Adminem na awp ultimate tam mám nahráno 267 hodin

Jsem komunikativní typ a když mohu poradím. 😁

O Admina přemýšlím už delší dobu a také bych se rád stal adminem, chtěl bych se stát jedním z vás a zbavovat server cheaterů.

Jednou jsem dostal ban za vulgarismy v chatu na 2 hodiny myslím. Stalo se to omylem a víckrát se to už neopakovalo.

Mám CSGO Prime, odkaz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198420048126/

- Chcelo by to trocha prepracovať tú žiadosť, ako len zliať text do jedného celku.

• Čo sa týka serveru AWP Noscope, nemôžem hovoriť nič, kedže tam nehrám,
  • Na AWP Ultimate som ťa nevidel ani neviem kedy už,
  • Vek síce spĺňaš, ale pre mňa osobne to je stále nízky vek. 

Za mňa NIE.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.