Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Už na niekoľkých serveroch som videl commandy !votekick a !voteban ktoré sa používali zväčša na hackerov. Bolo by fajn mať aspoň možnosť kicknúť hackera keď tam admin nie je. Voteban je asi na takýto server priveľa.

Keďže prevažná väčšina hráčov na serveroch nemá ani 15, tak by to nerobilo dobrotu. Kick sme mali povolený, ale to dosť zneužívali.

Takže jen /report který vám jen oznámí cheatera ale nic víc. Bude napsaný na discord serveru kde na to každý koukne a řekne si : Ten cheater už tam stejně teď nehraje tak na to kašlu nebo si řeknete to reportovalo malý děcko tak na to kašlu a nic nemá, Takhle to vypadá z pohledu hráče. 

dával jsem už párkrát /report a jediné co se stalo bylo napsání na discord server ale druhý den si tam člověk hraje dál 😃 

Kick zneužívají děcka to je jasný. Co takhle dát vote kick na FVIP? Klidně si ten měsíc zaplatím 🙂 děcka si nebudou platit měsíčně Fvip 🙂

před 44 minutami, spanky napsal:

Takže jen /report který vám jen oznámí cheatera ale nic víc. Bude napsaný na discord serveru kde na to každý koukne a řekne si : Ten cheater už tam stejně teď nehraje tak na to kašlu nebo si řeknete to reportovalo malý děcko tak na to kašlu a nic nemá, Takhle to vypadá z pohledu hráče. 

dával jsem už párkrát /report a jediné co se stalo bylo napsání na discord server ale druhý den si tam člověk hraje dál 😃 

Kick zneužívají děcka to je jasný. Co takhle dát vote kick na FVIP? Klidně si ten měsíc zaplatím 🙂 děcka si nebudou platit měsíčně Fvip 🙂

1) Admini by měli koukat do místnosti report-hrace, a když vidí že někdo někoho reportnul třeba před 10 min, tak by se tam podívat měl, když má čas a není někde na serveru. Ale nejsme roboti, nemůžem tam být pořád na těch serverech. Pokud admini nejsou dostupný tak stačí natočit demo a poslat ho sem na forum.

2) Pro FVIP bych to asi dal, že by mohli spustit vote kick. Jak si napsal, né každé děcko bude mít na FVIP, ale v dnešní době možná jo. 

• To se mi líbí 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Chápu že jsme lidi a cskem si na jídlo nevyděláte ale hraji tu necelé 2 měsíce  a fakt jsem si to tu oblíbil a to kickování afk, cheaterů a kemperů tu schází. Na to abych nahrával video a dával ho sem na fórum mi připadá za hloupost když dotyčnému dáte ban a on si založí nový účet zadarmo (do 5 min) a takhle můžu pokračovat do nekonečna s bonzováním 🙂

Když dáte report tak se má podívat na video z určitého času. Tady se neukládají videa ze hry na server? Třeba ráno hraje cheater a někdo mu dá report a odpoledne si najde admin čas na discord serveru a koukne na video?

Fvip co vím má na awp serveru jen 2 hráči ( Mortem  a mandarin 🙂 ) a jediná jeho výhoda je barevné písmo - pro mě to není nic výhodného za měsíční poplatek a nemá to skoro nikdo.

Uvítal bych kickování pro tzv vyvolené 😉 FVIP nebo těch 18+ kdy má člověk rozum

Upraveno uživatelem spanky
  • Downvote 1

1.  Kick afk hráčov je v riešení

2. ani FVIP nebudú mať možnosť kicknúť alebo banovať

3. /report je k ničomu, každý hlási každého, treba buď napísať adminovi na steam alebo na náš discord server, keď nikto nebude tak natočiť DEMO a dodať SID

To si len myslíš, že deti namajú prachy 🤣 Ak si myslíš, že máš na to banovať cheaterov, tak si podaj žiadosť o práva.

lock.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.