Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
PSYCHOO

• Žádost na Admin | Fun Ultimate | FunMod v2.0

Recommended Posts

1 • Je mi 15 let (27.4)

2 • Na serveru nemám žádný ban, mute.

3 • Na serveru, kde chci působit jako admin (Fun Ultimate | Funmod v2.0), mám odehráno více jak 80hodin. (Hrával jsem na funech ještě na starém učtě, kde jsem měl nahráno 500hodin.)

4 • Nikde jinde už admina nevlastním.

5 • Pravidla a příkazy na serveru znám,  a pravidla jsem schopný dodržovat.

6 • Když přijdu na server, tak pozdravím a začnu komunikovat s hráči, takže v tomto nevidím problém.

7 • Jako admin bych chtěl působit na Fun  Ultimate | Funmod v2.0

8 • Tak jeden z hlavních důvodu proč bych se chtěl stát adminem, tak je ten, že na serveru se nachází větší počet podvodníčků, kteří prostě musí cheatovat. A jak si všímam (i hráči) tak na Fun  Ultimate | Monthly Reset nehrají moc adminé, možná se pletu, ale když tam jsem, tak tam žádného nepotkávám. Já hraji na funu ve svém volném čase (kterého mám mnoho) hoodně, a byl bych 4 - 8 hodin denně aktivní, což si myslím, že by mohlo pomoct. Ještě tu napíšu něco o sobě : Jak jsem již psal, je mi 15 let, nehraji žádný sport. Jsem ochotný pomoct, když ten člověk není otravný, a neptá se furt dokola na stejnou věc. Na počítači trávím fakt hodně času (Možná až moc). Admina už jsem měl na jednom herním portále, takže tak nějak vím, jak to chodí. 

9 • https://steamcommunity.com/id/Arzzey/

10 • Primární učet mám.

+ Znalosti mám pouze v angličtině, slovenštině a čestině. Ale myslím si, že anglicky se na serveru domluvím i s rusákem 😂

+ Znalosti v žádném z těchto programů nemam, ale pokud by bylo potřeba, tak není problém se je doučit.

Děkuji všem, co si čtou tuto žádost za váš čas!

-Psycho

Upraveno uživatelem PSYCHOO

- žiadosť skopírovaná 

- veľa VAC banov

- správanie otrasné 

Fun  Ultimate | Monthly Reset  už nemáme

Vek ti neverím:

v minulej žiadosti: 1 • Je mi 14 let (24.4 - 15let)

v novej: 1 • Je mi 15 let (27.4)

Čakal som, že sa skôr vyjadríš k tomu, prečo si len skopíroval starú žiadosť a k tým VAC banom.

Žiadosť sa zamieta.

• ... 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.