Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Tyrdospro

žiadosť o admina

Recommended Posts

Zdravím, volám sa Tomáš (Tyrdos) a je mi 17 rokov, a chcel by som požiadať o admina na AWP ultimate servery.

Niečo o mne : Som zo Slovenska. Chodím na strednú priemyselnú školu - odbor elektrotechnika. Rád hrám,bicyklujem sa a každý deň cvičím. Keďže sa moc neučím tak mám veľa voľného času.

Na tom servery hrávam každý deň a som komunikatívny a odpovedám na otázky ktoré tam ľudia dávajú. Veľa ľudí ma na tom servery pozná a nemal som z nikým žiadny konflikt.

Mám tam okolo 60-70 hodín a stále to ide hore.

Ban som mal 1 ale bolo to len nedorozumenie a bolo to vyriešené.

Jazyky : Anglicky a Česky 😄

Prime - Mám

Môj odkaz na steam profil  https://steamcommunity.com/profiles/76561198858181262/  Viem že tam nemám veľa hodín ale je to môj smurf

Programy VHE, Blender a Crowbar mi nič moc nehovoria ale s blenderom by sme sa mali učiť robiť v škole.

Dopredu ďakujem a veselé sviatky.

Upraveno uživatelem Tyrdospro

Chodíš tam často, správanie v pohode, komunikatívny, keď niekto potrebuje poradiť tak často odpovieš, píšeš mi keď tam je cheater a asi vždy to cheater aj naozaj bol. Za mňa ANO.

Momentálne som od 21.12 na  serveri nebol, som na dovolenke, čiže za túto dobu neviem posúdiť, ale predtým som ťa videl na serveri. 

Aktivita dobrá,

Vek v pohode,

Správanie taktiež,

Za mňa ANO.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.