Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj,

Jmenuji se Vojta a na serveru hraji od 22/04/2017 
Na serveru mám nahráno 145 hodin (dříve jsem tu hrál málo, pak jsem přestal, a teď tu hraji aktivně každý den).

Na můj mikrofon si nikdo zatím nestěžoval

Administrátorská práva na žádném jiném serveru, ani portálu nemám

Žádný ban jsem na serveru nedostal (nebo si na něj nepamatuji, jestli ano tak to pravděpodobně bylo za to, že jsem celkem dost aktivní ve voice chatu)

Zde je odkaz na můj Steam profil :https://steamcommunity.com/id/DeaD_AngeL_1/

Něco málo o mně : Je mě 17 let, studuji na Střední umělecké škole hudebních nástrojů a nábytku, jsem v druhém ročníku, mám maturitní obor. Mezi moje koníčky patří hraní počítačových her , rybaření a sledování anime, moje nejoblíbenější anime jsou SAO (Sword Art online a Darling in The FRANXX)

Dokážu se domluvit v češtia Angličtině.

V A-Programech neumím, a rád bych se v nich naučil. Byl bych rád kdyby si mě vzal nějaký admin do parády a naučil by mě s nimi. (Velmi rád se přiučím).

Děkuji za odpověď 

SellOutAngeL

Upraveno uživatelem Karn

Ahoj

+Tvoje žádost se mi líbí. sice jsis s ní mohl více pohrát ale i tak se mi na ní dobře kouká. ✅

+Anglický jazyk ✅

+17 ✅

Myslím si že: Adminů na funu nebude nikdy moc

Myslím si že: pokud máš na serveru nahráno 145 hodin ,mohl by jsi být připraven zkusit se stát součástí Admin teamu ✅

Takže za mě:

Ano

• To se mi líbí 1

- rád bych ti věřil věk, až příště potkáš svoji češtinářku, dej ji za mne jednu přes hubu. Děkuji

- slabá žádost

Malé NE

PS: na ty chyby si nedá koukat tak ti je trochu opravím červeně 😉

• Děkuji 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.