Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

• Na jakém serveru jste dostaly BAN/MUTE: FUN Ultimate
  • Jaký admin vás banoval/umlčel: Nevím
  • Odkaz na váš Steam profil: https://steamcommunity.com/id/like_/
  • Napište jak se to stalo a kdy: 14.11 v cca 18:00 jsem hrál s kamarádama na serveru FUN Ultimate (jako každý večer) a z ničeho nic jsem dostal ban za auto fire. Ani nevím co to je (asi auto. střílení xd). Pokud to bylo za rychlé střílení s pistolkou, tak to jsem klikal. Doufám že se to nějak vyřeší a unban dostanu, protože mě to na serveru fakt baví a nevím co by jsem bez něj dělal.

Ban jsi dostal na dva účty od Anti-Cheatu, takže se z banu můžeš jedině vykoupit u MAJITELE Portálu TheGamerX.

A řekl bych, že víš moc dobře co je to Auto-Fire. 😉

7E0746AB-8BD0-4613-8326-4E9326C760DC.jpeg

43E42E2C-7856-4E63-927E-669ACAB41866.jpeg

Ahoj, takže za prvé. Nemám dva účty, pouze 1. Nevim kde jsi takovou informaci sehnal 😃  [Roztomilé koště je úplně jiný člověk.. Stejně jako chlupaté košte (můj kamarád)]. Za druhé. Auto fire neznám a nevím co to je za (s prominutím) bullshit, to že to znám říkáš pouze Ty a ten váš "anticheat" (ani nevím jak jsi přišel na to že to Vím xd). Myslel jsem si že to nějak vyřešíme,  ale nevim jak bych to dokázal. Mohl bych s tebou mluvit na discordu ve Free Room #2, popř. s Někým výše postaveným?

Upraveno uživatelem ❤GG_DementníKoště❤ツ

Ano, uznávám a omlouvám se, v tom nicku jsem se přehlédl, ban jsi dostal jen včera, ale pořád je to od Anti-Cheatu. Takže se obrať na HLSA! Tady já nic nevyřeším.

Ale hádám, že ti napíší to co jsem ti psal prvně...

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.