Jump to content

Žiadosť o admina na serveri USP ONLY

Martini
 Share

Recommended Posts

• V.I.P.

Zdravím

Po dlhšej dobe váhania som sa rozhodol napísať žiadosť o admina na USP ULTIMATE . ✌️

Na začiatok niečo krátke o mne: 😏

Volám sa Martin a mám 15 rokov, študujem na Strednej odbornej škole strojníckej.

Vo voľnom čase rád hrám PC hry, hlavne CSGO 😎 ale baví ma aj futbal, volejbal a bicyklovanie.

Podmienky

1. Vek 15 rokov, narodený 30.6.2004
  2. Nikdy som nedostal ban ani mute na žiadnom serveri a VAC taktiež nikdy
  3. Na serveri mám nahraných 246 hodín 😅 (a 22k killov 😎)  
  4. Adminom som nikde inde nebol ani nie som
  5. S pravidlami a príkazmi som dobre oboznámený a dodržujem ich
  6. Mikrofón mám funkčný a rád komunikujem 🔥
  7. Chcel by som sa stať adminom na USP serveri
  8. Prečo by som mal byť adminom? - Som veľmi aktívny na Funplay serveroch (na USP aspoň hodinu denne), rád komunikujem a poradím, mám nahraných pomerne veľa hodín takže sa vo veľa veciach vyznám. Veľakrát sa mi stáva že na serveri je cheater a ľudia, ktorí spamujú voice chat a znepríjemňujú tak iným hru. A tak nechcem kvôli tomu stále volať niekoho, alebo len kvôli tomu že je niekto AFK/toxic, nedodržuje pravidlá. Rád by som zlepšil a spríjemnil hru hráčom Funplayu 😁
  9. Odkaz na steam profile:  https://steamcommunity.com/id/Martini___/
  10. Prime účet mám, CSGO som kupoval (900+ hodín)

• Jazyky: ovládam angličtinu a trochu nemčinu, a samozrejme rozumiem aj česky
  • Programy VHE, Blender, Crowbar: bohužiaľ v daných programoch nemám znalosť

Ďakujem za odpoveď  😃

S pozdravom Martini🤩 ✌️

• Upvote 2

• V.I.P.

Ahoj Martini. 🙂

- Skoro vždy sa mi stalo , že ak sa napojím na server stále tam si a hráš ( to znamená že si aktívny )  +

- Pozoroval som, že si komunikatívny a nemáš problem rozprávať s ľudmi ( komunikácia u teba je veľmi dobrá ) +

- Nikdy som nevidel alebo nepočul od druhých že robíš nejaké problémy na servery ( vieš sa správať ) +

- Niekedy , ak niekto zdržuje hru alebo robí hlúposti na servery vie ťa to viacej nahnevať ( si výbušný, ale verím, že sa to nebude opakovať  ) -

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak toto si ja myslím o tebe. Ako vidíš prevláda u teba + dúfam že budeš stále taký aktívny ako si teraz, a že napravíš to -.

Takže Martini u mňa máš ÁNO.    👊  😎 ✌️                                                                                                     

S pozdravom saik .

• ... 1
  • Upvote 1

Ahoj martinko 😁

+ Aktivita, tak ako spomína saik, či sa pripojí on či ja, skoro furt tam si 🙂 

+ Správanie, vieš udržať nervy na uzde 

+ Chuť komunikovať, veľmi rád komunikuješ s ľuďmi aj keď sú zo zahraničia.. 🙂 

+ Skúsenosti, na servery hráš dosť dlho a vieš čo sa smie a čo nie.. 

- U mňa žiadne 🙂  

Zhrnutie Skúsený a aktívny hráč ktorý si dokáže postrážiť nervy a rád komunikuje. 

Za mňa teda: ÁNO

• Upvote 1

• 5 weeks later...
  • Karn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.