Jump to content

Žádost o Admina na Jailbreak server. !ROBERT!

⚔ Fox1k
 Share

Recommended Posts

Úvod: Zdravím všechny čtenáře, po delší době uvažování, jsem se rozhodl požádat o pozici admina na serveru JailBreak.

O mně: Moje jméno je Albert, jsem z moravskoslezského kraje a je mi 17 let.

Mé koníčky: Ve volném čase rád sportuji, (fitness, box, fotbal) a další aktivity.

Hodně času trávím taky u PC - kde hraju válečné simulátory, FPS žánry, příběhovky.... v neposlední řadě taky                                         

CS:GO, kde trávím nejvíce svého volného času na FUNPLAY serverech, respektive mě nejvíce baví právě JailBreak.

Mé znalosti:  Svůj rodný jazyk (ČEŠTINA) ovládám samozřejmě naplno.

ANGLIČTINA - AJ ovládám podle mě na dobré úrovni, dokážu se bez problémů domluvit.

NĚMČINA - Ovládám pouze základy, domluvit se dokážu velmi těžko.

Info na serveru: Na FUNPLAY jsem poprvé zavítal v roce 2017

Na JailBreak jsem zavítal poprvé v roce 2019, kde jsem známý pod přezdívkou robert, dříve jako Fox1k,

Na JB mám nahráno 545 hodin( na všech serverech okolo 570).

PRAVIDLA: S pravidly jsem seznámen velmi dobře a řídím se podle nich.

MIKROFON: Mikrofon mám funkčí, používám ho často a rád komunikuju s ostatními hráči.

JINDE ADMINEM: Nikde aktivním adminem nejsem a v minulosti jsem adminem nikdy nebyl.

MÉ PROHŘEŠKY:  Na Steamu nejsem nijak omezen/zabanován. Na JB nemám aktivní jakýkoliv ban (CT ban jsem nedostal nikdy).

Mám 3 umlčení/silence udělených naposledy v roce 2020 za spamování chatu/voice o mikrofon. 

Mám 1 ban do T naposledy udělěný taktéž v roce 2020, bohužel nevím za co mi byl udělěn, ale předpokládám, že za nevědomé bugování mapy.

ZE SVÝCH CHYB JSEM SE PONAUČIL A DĚLAT JE UŽ NEBUDU.

image.jpeg.0396a20623f8d046e837a77cc89d3150.jpeg

Proč Já?: Na Serveru už hraju nějaký ten pátek, vždy rád pomohu novým hráčům nebo když si někdo neví s něčím rady. Zkrátka když vím, tak pomůžu. Rád se učím něco nového a užívám si se spoluhráči hru. Jsem pro každou srandu, některé ty momenty jsou prostě k nezaplacení 😆  ale nesmí se to přehánět, když někdo vyloženě kazí hru ostatním a zbytečně trollí, to mě dokáže vytočit 🤬.

Závěr: Děkuji, že jste žádost dočetli až zde, budu rád za každou zpětnou vazbu, kritiku a rady co zlepšit, rád se přiučím něco nového. Přeji Pěkný den a vidíme se na JailBreaku! 🤗✌️

STEAM PROFIL: 

Omlouvám se za špatné formátování, 3x jsem to editoval, netuším proč se to zobrazuje tak špatně. V editu to vypadá normálně.

Edited by ⚔ Fox1k
Špatné formátování, zobrazuje se jinak než při preview...
  • Upvote 3

Takže Roberte,

Nebudu to tu prodlužovat. Jdeme na ty + / - 

+ Komunikativní

+ Máš dost nahráno

+ Nemáš CT ban

+ Máš pěknou žádost

+ Docela podle mě umíš simonovat a pravidla v celku ovládáš

+ Věk je v pořádku

- Nevidím tě na serveru až tak často

- Mohl ses víc rozepsat

Za mě ANO na zkušebko jako akademik

strips

• TOP 1

Ahoj Roberte je načase se k tomu vyjádřit 

+ Komunikace ve hře

Ve hře hodně komunikuješ ,dokážeš poradit hodně hráčům a to se mi na tobě líbí.

+ Pravidla a příkazy

Občas když jsem měl čas tak jsem se na tebe podíval a s pravidly a příkazy nemáš problém jak jsem pochytil.

+ Žádost 

Líbí se mi tvoje žádost jak je graficky zpracována a že tam je vidět nějaký zájem.

+ Věk a Bany

Věk je dostačující a jak tak koukám tak bany jsou přijatelné 

- Aktivita na server 

Jak už tady kolega strips zmínil tak tě též moc často nevidím na serveru a je to celkem důležitá věc 

Za mě je to vše a dávám ANO na zkoušku jako Akademika 

Haluzák

Excited Aww GIF

Edited by Haluzak
Velikost písma a úprava
  • TOP 1

Ahoj, vezmu to zlehka. Za poslední dobu, co jsem hrál na jb, jsem tě neviděl na serveru, je možné, že jsme se minuli, ale kdo ví.

Za mě máš NEUTRÁL.

Ukaž mi, že o tento post opravdu stojíš a já pak změním moje vyjádření.

Fílaa

• TOP 1

Fokumii.png

11 hours ago, Haluzak said:

Ahoj Roberte je načase se k tomu vyjádřit 

+ Komunikace ve hře

Ve hře hodně komunikuješ ,dokážeš poradit hodně hráčům a to se mi na tobě líbí.

+ Pravidla a příkazy

Občas když jsem měl čas tak jsem se na tebe podíval a s pravidly a příkazy nemáš problém jak jsem pochytil.

+ Žádost 

Líbí se mi tvoje žádost jak je graficky zpracována a že tam je vidět nějaký zájem.

+ Věk a Bany

Věk je dostačující a jak tak koukám tak bany jsou přijatelné 

- Aktivita na server 

Jak už tady kolega strips zmínil tak tě též moc často nevidím na serveru a je to celkem důležitá věc 

Za mě je to vše a dávám ANO na zkoušku jako Akademika 

Haluzák

Excited Aww GIF

Děkuji všem za odpovědi, aktivity jsem si vědom😕, samozřejmě to zlepším 🤗.

Ahoj, já tě teda narozdíl od mých kolegů potkávám často a přijdeš mi jako rozumnej a v pohodě hráč. Všechny podmínky splňuješ a vzhledem k tomu jak je jb poslední dobou natřískanej si myslím že bys byl dobrá posila do našeho teamu.

Za mě máš tedy ANO

• TOP 1

Ahoj Robert poviem to takto :

+ komunikácia

vek

žiadosť

- Aktivita 

Za mňa pohoda nemám s tebou problém: ANO

Cat Party GIF

Videl by som to najskôr na Akademika, postupne na Admina 🙂

Edited by Zerv1x
  • TOP 1

• [D]!a locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.