Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj to jsem zase ja Paul 😄

jak jsem minule psal ohledně map,botů atd. Tak teď se mi vnukl další nápad:

Myslím že vím jak by se mohli začít uchytávat nové mapy.

Bylo by to pojmuto formou soutěže kdyby se vlastně skoušeli nové mapy byl by tam majitel,adminy,lidi všichni by si mohli pokecat,rozdali by se třeba nějaké V.I.P-(bany,kicky :D).Ukázali se třeba secrety a byla pohodička.

A k HLTV botům.Myslím že by se měli přidat protože by to sloužilo jako důkaz pro osvěčení zda tento hráč např,,hackoval" a nikdo to nenatočil či na serveru nebyl admin či akademik.

Díky zda strávíte chvilku nad tímto velice jednochým textem 

S Uctivostí

Paul Von Hindenburg 😊

No asi tak ty mapy nezni špatně, ale myslím že by to nešlo admini nemají tolik času a Gamer už vůbec ne 

A ti boti to taky nemusí být špatné, ale myslím že by to bylo složité uskutečnit a KDYŽ SI VEZMU JAK DLOUHO TRVÁ UDĚLAT NOVÁ PŘEHLEDNĚJŠÍ PRAVIDLA, KTERÁ V SOBĚ NEMAJÍ TAKOVOU SPOUSTU DĚR TAK SI MYSLÍM, ŽE DŘÍV NEŽ ZA 2 ROKY NA JAILBREAKU STEJNĚ NEBUDE ŽÁDNÁ NOVINKA, U VŠEHO SE TAM PÍŠE AKORÁT TAK "BRZY" A NIKDO S TIM NIC NEDĚLÁ TAKŽE ASI TAK 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.