Jump to content

Žádost o admina na serveru fun ultimate funmode

Rate this topic

Recommended Posts

-Zdravím,tak abych se představil , moje jméno je Baltazar. Přemýšlel jsem o této žádosti na admina už hodně dlouho, ale nemohl jsem se odhodlat a trochu tomu pomáhala i lenost ale nakonec jsem se k tomu dokopal.
nakonec jsem se k tomu odhodlal. 😄

[!] Na serveru mám nahráno 80 hodin.

-Nahraných hodin na fun ultimate mám 80,
se starým učtem mám neco kolem 400 ale dokákazat to asi nějak nemužu.

Na vašich serverech dohromady mám:
[!] Na všech serverech máš nahráno 400 hodin.
(na jiních serverech nehraji ale kdyby byla potřeba mužu začit) 😄

Dále něco o mě, je mi 15 let. Na CSGO mám dohromady i s druhým ukradeným účtem 750 hodin.

STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199322854823/

Adminem se chci stát protože chodím na servery dost často a chodím tam i v hodiny kdy tam jiní admini nejsou když jsou potřeba ,
chtěl jsem  se vždycky stát adminem a myslím že spousta lidi mi tu dosvědčí že jsem pohodovej týpek a dokážu s lidmi na serveru komunikovat.
FUNPLAY jsem si dost oblíbil a rád bych patřil do komunity i víc než hraním.
Moderátora bych si přál na již zmíněném fun ultimate serveru kde hraju nejvíc.

Pravidla na serveru znám.

Na jiném serveru adminem nejsem a ban ani mute jsem na FUNPLAY nedostal.

-csko hraju už od 1.6 takže cheatera na serveru poznám 😄

Předem děkuji za odpověď 

..TTA Baltazar

Edited by TTA_Baltazar
špatne název
  • Clueless 1

• TTA_Baltazar changed the title to Žádost o admina na serveru fun ultimate funmode

Zdravím, momentálně admini na Fun Ultimate nejsou z Našeho hlediska úplně potřeba kvůli malé aktivitě hráčů. Každopádně se teď pracuje na upravení a předělání herního systému. Takže navrhuji možnost nechat žádost otevřenou a poté co se dokončí práce na serveru, tak se uvidí podle aktivity hráčů, tedy pokud budeš mít samozřejmě zájem.

• TOP 1

• 1 month later...
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.