Jump to content

Žádost o admina na Jailbreak :D

Haluzak
 Share

Recommended Posts

Dobrý večer všem nazývám se pod herní přezdívkou ,,Haluzak" věřím že mě mnozí z vás neznají ,ale vystupuji hlavně na serveru Jailbreak. Říkal jsem si mnohokrát ze by jsem mohl poslat zadost o Admina na serveru JailBreak, ale nemohl jsem z duvodů málo nahraných hodin a tak jsem si rekl ze by jsem to mohl zkusit a uvidím zda mě přijmete nebo ne.

• Začal by jsem tak ze by jsem se vám představil 

Moje herní jméno jak jsem zmiňoval je Haluzák a je mi 17 let, cs:go jsem začal hrát cca od roku 2016 a mam celkově na této hře nahráno přes 440 hodin což není moc ale zaměřoval jsem se tam hlavně na komunitní servery a po nějaké době hraní jsem objevil Jailbreak od Funplay a začal jsem ho tak nějak hrát a trvalo chvíli než jsem se naučil pravidla a dostal se plně do tohoto jailbreaku. Hraji teďka na jb často a jsem tam často aktivní a často tam komunikuji s lidmi a myslím si že by jsem se mohl posunout se svými dovednostmi o trochu výše. Myslím si že nějací jb admini mě znají co tam chodí často a chci se zapojit do vaší užasné komunity na JB FUNPLAY.

• Na FUNPLAY serverech jsem začal hrát:

[!] Na serveru si byl poprvé 20/04/2019 - 08:43:48.

• Na Serveru Jailbreak mam nahráno:

[!] Na serveru máš nahráno 176 hodin.

• Všeobecně na všech serverech FUNPLAY mám nahráno:

[!] Na všech serverech máš nahráno 184 hodin.

• STEAM LINK:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198334039621/

• Znalosti v programech VHE, Blender, Crowbar

Bohužel tyto programy mi nic neříkají, ale pokud bude potřeba nebude problém se v průběhu hraní tyto programy naučit.

• ADMIN NA JINÉM SERVERU 

Zatím jsem nikde jinde adminem nebyl ale budu se snažit udělat vše pro to aby jsem se to naučil ovládat a problém s lidmi komunikovat nemám.

• BANY NA SERVERU A VACban

Za dobu hraní cs:go jsem ještě nikde na žadném serveru FUNPLAY a podobně žádný ban nedostal.

• PRIME ÚČET CS:GO

Ovšem prime účet mám a pokud bude potřeba to dokázat není problém.

• ZNALOST PRAVIDEL A příkazů

Pravidla jsem si mnohokrát přečetl a mnoho z nich si pamatuji a příkazy jsou trochu problém na zapamatovaní ale časem se vše doučím.

Děkuji předem za odpovědi a přeji krásný zbytek dne. :D

• Clueless 2
  • Upvote 3

Nazdar haluzak chodievaš často na JB si komunikatívny vieš sa ovládať sem tam vypadne niaký ten príkaz ale verím že to sa doučíš  nemám problém to z tebou skúsiť.

Za mňa ANO.

• Upvote 1

• Moderator

Spĺňaš podmienky, na serveri ťa vídavam často  ,nikdy s tebou nebol žiadny problém

Za mňa Áno

Na AWP/AIM serveroch ťa relatívne často stretávam a nikdy som s tebou nemal žiaden problém. Keď som ťa videl na JB tak si ľudom vedel pomôcť a vysvetliť pravidlá čož je za mňa +

Jediné čo mi trocha vadí sú hodiny. 

Ale inak za mňa ANO!

Hugz.PNG.dfab9ac9998e985f47900363bb42a10f.PNG

• Administrator

Párkrát jsem si na tebe počíhal ve spectu a vše jsi zvládal. Nevidím důvod proč to s tebou nezkusit.

Kontaktuj mě na discordu a domluvíme se na termínu pohovoru.

Přijat na zkoušku jako Akademik.
LOCK

sody

Cute Anime GIF

• SoDy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.