Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj, tady bombík🙃. Někdo se mi dostal na profli a začal cheatovat jak na mm, tak na vašich serverech. Chci zažádat o ip unban. Děkuji za přečtení.
Děkuji, s pozdravem, bombík:).

• Haha 4
  • ... 1

Bohužiaľ, my nevieme kto vtedy sedel za PC, cheatovalo sa z tvojho účtu, jediná možnosť je si kúpiť ub u  -- > The GamerX.

Napíš mu na webe alebo discorde,

Aha, takže já si mám koupit ub? :DDDD. To je dobrý, když za něco pyká nevinný člověk, co nic neudělal. Nebudu se tu hádat, na vašich serverech jsem měl nahráno víc než dost, a všichni z AWP serverů co tam hrají aktivně, by vám řekli, že já bych nic takového neudělal. Ub si koupím, protože vaše servery jsou podle mého názoru nejlepší. Tohle se nestalo bohužel jen mně. Stalo se to i kamarádovi, asi 3 - 4 měsíce zpět. Nikdo s tím nic nedělal. Taky chci napsat, že jsem měl asi na 3, nebo 4 serverech VIP. Nevyhodil bych jen tak 200Kč (cca). Tohle je můj osobní názor na tuhle věc, samozřejmě, že někdo souhlasit nebude, ale ip bany by se měli na serverech změnit. Jaké by bylo vám, kdyby vám někdo ukradl účet, pak s ním šel na komunitní servery a MM? Pak si jeden den chcete zahrát csko, bum na FUNPLAY serverech by jste měli ip ban? Btw, poprosil bych, aby jste si tohle přečetli celé :). Ještě se chci zeptat, kolik stojí ip ub, + jestli mi dáte VIP na servery, na kterých VIP bylo (chtěl bych vráit VIP, akorát na nový účet). To VIP je maličkost, štve mě ip ban. Rečečicky toho, že tohle píše každej druhej si nechte, nemám důvod cheatovat na účtu, kterej měl hodnotu 90€. Ještě k tomu na komunitních serverech, nechápu lidi co na komunitních serverech cheatují. Děkuji za jakékoliv odpovědi. 🙂

Hezký večer, bomb1k.

Ahoj, tady bombík🙃. Někdo se mi dostal na profli a začal cheatovat jak na mm, tak na vašich serverech. Chci zažádat o ip unban. Děkuji za přečtení.
Děkuji, s pozdravem, bombík:).

Myslím že ten kdo se ti dostal na profil seš ty sám 🙂 Paul 😄

Myslím že ten kdo se ti dostal na profil seš ty sám 🙂 Paul 😄

Aha, další co to píše 😄, vím že věřit tohle někomu je nemožné, ale mělo by se to aspoň řešit. Nejmenovaná osoba, tady na to úplně sere. Zatím jsem neviděl případ, kdy byl někomu ip unban udělen. Tzv. se tady na to úplně, ale úplně sere. Btw Paulíčku, na účet jsem se nemohl dostat skoro týden:). Psal jsem ať si tyhle komentáře necháte pro sebe. Protože vím, jaký by to bylo, kdyby třeba ty, si dostal ipban 🙂. Na serverech mám 100x víc nahráno než ty. Přeju ti, aby si někdy dostal na těchto serverech ipban 🙂.

V 2. 11. 2019 at 13:19, bombik napsal:

Myslím že ten kdo se ti dostal na profil seš ty sám 🙂 Paul 😄

Aha, další co to píše 😄, vím že věřit tohle někomu je nemožné, ale mělo by se to aspoň řešit. Nejmenovaná osoba, tady na to úplně sere. Zatím jsem neviděl případ, kdy byl někomu ip unban udělen. Tzv. se tady na to úplně, ale úplně sere. Btw Paulíčku, na účet jsem se nemohl dostat skoro týden:). Psal jsem ať si tyhle komentáře necháte pro sebe. Protože vím, jaký by to bylo, kdyby třeba ty, si dostal ipban 🙂. Na serverech mám 100x víc nahráno než ty. Přeju ti, aby si někdy dostal na těchto serverech ipban 🙂.

Tak řekni té osobě která seděla za tvým pc,aby ti dala peníze na Unban :).

Paulíček Von Hindenburček 👉👌

@Paul Hindenburgty by ses neměl vyjadřovat k unban žádostem.

Jo, a sereme na to nejvíc, my totiž víme, kdo za PC seděl, víme jeho osobní údaje a všechno...

Čiže, UNBAN zamítnut, musíš si ho zakoupit u Gamera.

LOCK, bohužel

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.