Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

• Moderátor

Zdravím všechny ,abych se představil těm co mě neznají ze serverů, moje jméno je KAmi. Přemýšlel jsem o této žádosti na admina už dlouho, ale nemohl jsem se odhodlat a trochu tomu pomáhala i lenost ale nakonec jsem se k tomu dokopal.

• Na vašich serverech jsem začal hrát přesně:

[!] Na serveru si byl poprvé 28/06/2021 - 18:15:56.

• Nahraných hodin na NO SCOPE AWP SERVERU mám:

[!] Na serveru máš nahráno 149 hodin.

• Na vašich serverech dohromady mám:

[!] Na všech serverech máš nahráno 203 hodin.

Dále něco o mě, je mi 22 let. Na CSGO mám dohromady i s druhým (bohužel) ukradeným účtem 2,2k hodin.

STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199162672560

Adminem se chci stát protože chodím na servery dost často a chodím tam i v hodiny kdy tam jiní admini nejsou když jsou potřeba ,chtěl jsem  se vždycky stát adminem a myslím že spousta adminů mi tu dosvědčí že jsem pohodovej týpek a dokážu s lidmi na serveru komunikovat. Discord mám spustěný furt takže tam taky je možnost komunikace když je něco potřeba. FUNPLAY jsem si dost oblíbil a rád bych patřil do komunity i víc než hraním. Moderátora bych si přál na již zmíněném NO SCOPE serveru kde hraji nejvíce.

Uvedené programy jako je VHE a Crowbar neznám ,maximálně Blender ale neumím ani s jedním. Pokud by byla potřeba tak bych se na to když tak podíval ale nejsem moc přes programy na počítači, spíš vůbec

Pravidla na serveru znám.

Na jiném serveru adminem nejsem a ban ani mute jsem na FUNPLAY nedostal.

Prime účet mám a CSko hraju už od 1.6 takže cheatera na serveru poznám si myslím 🙂

Předem děkuji za odpověď 🙂

• Upvote 4
  • Administrátor

Ahoj, ze serveru tě bohužel neznám, takže budu vycházet ze žádosti.
Mohl jsi nám toho říct trochu víc o sobě, ale jinak je velmi hezky zpracovaná.
Za mě ANO.

sody

Cute Anime GIF

Zdravím Kami

Osobne ťa zo servera nepoznám ale hodnotenia adminov sú super takže nevidim dôvod prečo to s tebou neskúsiť.

Kontaktuj ma na discorde dohodneme sa na termíne pohovoru.

• To se mi líbí 1

ezgif.com-gif-maker (4).gif

• Sw1rty uzavřel toto téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.