Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Zipko2.0.

Chcel by som sa stať akademikom na JB

Recommended Posts

Ahoj , volám sa Michal a hrám pod prezývkou Zipko.

Narodil som sa 3.4.2004 čiže mám 15 rokov.

Na jb mám nahraté cez 300 hodín z toho cca asi 150 je ako ct+hrám tu od decembra 2018.

Ban som mal 1 v csgo na inom účte kde mám nahraté aj tie hodiny+skiny , dôvod bol za niaky externý program ktorý našli v mojom pc pritom stále mám ten istý pc a na druhom účte ban nemám.

Adminom nejsom aktuálne nikde.

Príkazy, zákazy aj pravidlá serveru jb viem.

Mikrofón mám , povedal by som že má dobrú kvalitu a hlavne nešumí.

Dosť často som u ct a berem simona.

Adminom by som chcel byť na jb 1.

Chcel by som sa stať akademikom pretože často keď hrám jb tak vidím ako niekto dáva mfk , fk za ktoré nedáva vd + ešte vidím aj malé deti čo môžu si prečítať pravidlá ale radšej idú do ct a neberú simona (nehovorím že už niesom dieťa ale myslel som 12-) no a keď tu hrám už skoro rok tak by som sa aj chcel stať tým adminom pretože by som chcel mať väčšiu funkciu ako hráč čo príjde a má 10 hodín.

Prime účet som mal na starom účte kde som ho mal kúpený, na druhom účte prime nemám ale nerobí mi problém si ho dokúpiť.

Viem veľmi dobre po anglicky a po nemecky trochu.

Programoch ako sú Blender, Crowbar či VHE neviem pracovať ale nerobí mi problém sa keď tak niečo naučiť.

Steam non-prime: https://steamcommunity.com/profiles/76561198988216119/

prime: https://steamcommunity.com/profiles/76561198378261920

Už som jednu žiadosť písal pred niakou dobou tak som sa dnes rozhodol skúsiť to znova.

Ahoj Míšo,

nemám v kompetenci se k Tvé žádosti vyjadřovat, ale jen by mě zajímalo co tě vedlo k podání tvé žádosti, když jsi určitě četl podmínky a přečetl jsi si nějakou tu žádost od ostatních! 
Děkuji za objasnění mé dlouho kladené otázky 🤗 A přeji hodně štěstí 😅

No tak hrám už niaku dobu a prestáva ma baviť vídať ľudí čo nevedia pravidla. Keď sa stanem akademikom a nejaký človek urobí chybu tak mu vysvetlím čo urobil zle a dám mu ban čiže si to bude pamätať a naučí sa aj niečo viac kým bude hrať za T.

Má otázka byla myšlena tak, že když víš, že nesplňuješ “důležitou” podmínku jako je věk a to o 2 roky + ve velkém množství je v žádostech o JB admina napsáno od ostatních adminů, že se o akademika nežádá. Tak se ptám ?PROČ?

xd rip

Maty ale veď Linxx je skoro tak isto starý ako ja a je jbm + hráme skoro od takej istej doby.

Upraveno uživatelem Zipko2.0.

Před hodinou, Zipko2.0. napsal:

xd rip

Maty ale veď Linxx je skoro tak isto starý ako ja a je jbm + hráme skoro od takej istej doby.

O akademika se nežádá! Akademika si admini vybírají! 
Na začátku byl akademik, jelikož je už JBM tak se osvědčil a je spolehlivý.

Nevím, zda-li se smát, nebo brečet, kurva fix. LOCK

!!! O AKADEMIKA SE NEŽÁDÁ. AKADEMIKY SI VYBÍRAJÍ SAMI ADMINI !!!

Pod tento příspěvek už nikdo nic nepište, ať to vidí ostatní, když si NÁHODOU budou prohlížet žádosti, tak ať to vidí.

Děkuji za pochopení.

• Děkuji 1

76561198357073128.png logo_fp.png.218c003503f36444b36d684a09ce

TeamSpeak 3 Správce

Hlavní Admin CS sekce

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.