Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Brko hráč roku

ŽÁDOST O ADMINA USP ONLY

Recommended Posts

Čauko jsem Lukáš z Olomouckého kraje a chtěl bych k Vám do týmu adminů. 

Něco málo o mně:

Jmenuju se Lukáš je mi 18 let a chodím na střední odbornou školu do třetího ročníku.

Hraju csgo přibližně 3 roky aktivně. nejraději používám ak47 a ssg. Mám pár věrnostních medailí a samozřejmě prime. :))

Často jezdím surf na serverech kde jsou aspon tier 3 mapy. 🙂

V poslední době ale nejvíc hraju na Vašem USP ultimate serveru. 

Často v chatu hulákají dětiy pouštějí písničky, řvou report a jiné.. Mám dojem, že na tomto serveru není žádný admin, který by toto omezil, hráče zklidnil a popřípadně timeoutoval.

Proto bych se rád této funkce ujal a trochu uklidnil dění na serveru.

Rovnou ale musím říct že mám na serveru zatím odehráno pouze 12 hodin, jsem si vědom že to je v rozporu s podmínkami o přijetí, i tak to chci zkusit a třeba Vás přesvědčit i přes to o přidání do adminů :).

A nyní k samotným podmínkám:

1. Je mi 18 let 

2. Ban nemám v csku ani v žádné jiné hře a nikdy jsem neměl

3. Na serveru mám nahráno pouze 12 hodin :((

4. Adminem nejsem nikde jinde 

5. S pravidly jsem seznámen, příkazy znám nazpaměť 😄

6. Mikrofon mám samozřejmě funkční a často s lidmi na serveru rokuju a podívám

7. Chtěl bych být adminem na USP ultimate serveru

8. Myslím, že mám dobré úmysly, chuť zlepšit server, pomoct lidem a pokusit se uklidnit toxic a uřvané hráče. Popřípadně nahlašovat a banovat cheatery. Věřím že bych byl pro USP ultimate server přínosný.

9. https://steamcommunity.com/profiles/76561198160150688

10. CSGO mám samozřejmě prime a koupené.

Cizí jazyk: Aj, částečně Nj

Zmíněné programy bohužel neovládám.

Díky za zvážení mé žádosti a předem díky za snad kladnou odpověď.

s pozdravem,                                                                                                      Brko 

Ahoj,

nemám v plánu se nějak vyjadřovat k tvé žádosti a ani to není v mé kompetenci, ale chci říct jen to, že nepotřebuješ být adminem, aby jsi mohl napomenut/“okřiknout” ostatní hráče ať se nechovají jak *, všichni víme. Popřípadě stačí napsat na Náš Discord server. 

Zdravím, máš pravdu co se týče straších hráčů ale u malých dětí, to tak není. Ony přesně na tuto rekci čekají a pak řvou ještě víc. 😄 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.