Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

SUP!

Nick: FearHowl

Profil: https://steamcommunity.com/id/FearHowl/

Hodiny: CSGO: +- 2000

AWP SERVERY: [!] Na všech serverech máš nahratých 519 hodín.

Ban: Mal som mute za reklamu z čoho som sa už poučil a teraz sa snažím byť čo najviac bezkonfliktný. Síce to možno vyzerá že som toxic ale vždy to je myslené len ako sranda a ak to niekomu vadí tak  viem kedy prestať. 

Mic: Mám ale moc nepoužívam. Dokážem veci riešiť aj v chate :D.

Vek: 17

Prečo ja?: Hrávam tu už od roku 2018 čiže servery aj pravidlá dosť dobre poznám. Hrávam aj v hodiny kedy moc adminov už nehráva a  myslím si že viem dobre posúdiť kedy má človek cheaty a kedy    je len lepší ako ja 😀

+ mam PC a discord zapnutý skoro stále takže keby niekto niečo potreboval tak mu môžem rýchlo pomôcť 

Jazyk: SK/CZ/AJ

Blender, VHE a Crowbar: Nepoznám ale ak by bolo nutné tak som ochotný sa ich naučiť.

Server: AWP Sniper Mayhem

Upraveno uživatelem ₳﷼♛FearHowl♛₦✇
  • Upvote 3
  • Moderátor

Ahoj

Sice jsem tě na serverech moc nepotkal, takže nevím jak se tam chováš nebo ses choval, ale věk splňuješ, hodiny také, předpokládám tedy, že ty pravidla znáš, když už hraješ od toho roku 2018 😄 

Nevím jak ostatním bude vadit ten mute za reklamu, ale pokud ses z toho poučil, tak nemám problém s přijetím. Hlavně začni více používat ten mikrofon, když už ho máš, je to občas lepší. 

• Děkuji 1
  • Upvote 1

Ahoj,

z AWP serverů tě už nějak dobu znám a nikdy jsem s tebou problém neměl. Hodin máš nahráno dost a věřím, že cheatera poznáš. S mutem za reklamu nemám problém, předpokládám, že jsi se ponaučil. Komunikace ve voice chatu trochu vázne, ale to není až tak podstatné.

Já jsem rozhodně pro přijetí. Držím palce a třeba ti to vyjde.

• Upvote 1

cowboy bebop smoking GIF

před 5 hodinami, StorNo napsal:

Já se tě jen zeptám. 
Proč, když jsi nám oznámil mute za reklamu, jsi zapomněl na další 3 muty, které byly za vulgaritu?

Na tie muty si moc nepamätám ale predpokladám že boli skôr zo srandy kedže aj tyrdosa aj demonda dobre poznám a sem tam spolu hráme compety.

To je asi všetko čo môžem povedať.

//StorNo: To mi stačí.

Před hodinou, 「spAnky」 napsal:

Já tě požádám o vypsání nahraného času na všech awp.

- AWP sniper war

- AWP Ultimate sniper war

- AWP Mayhem

- AWP No scope

- AWP Surf Combat

- AWP sniper war - [!] Na serveri máš nahratých 78 hodín.

- AWP Ultimate sniper war - [!] Na serveri máš nahratých 156 hodín.

- AWP Mayhem - [!] Na serveri máš nahratých 49 hodín.

- AWP No scope - [!] Na serveri máš nahratých 6 hodín.

- AWP Surf Combat - [!] Na serveri máš nahratých 5 hodín.

• Upvote 3

Čaves, hodnotenia ostatných adminov sú super a z vlastnej skúsenosti na serveroch môžem povedať že nie si vulgárny ani nič podobné takže ma kontaktuj na discorde a dohodneme sa termíne pohovoru. 

Prijatý

Vitaj u nás...

Upraveno uživatelem Sw1rty
  • Upvote 1

ezgif.com-gif-maker (4).gif

• Sw1rty uzavřel toto téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.