Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
nEscafeX

Přihláška do Admin Týmu - nEscafeX

Recommended Posts

Přhláška do Adminstrátorského týmu nEscafeX

Věk minimálně 15 let. (Jailbreak 17+) čím vyšší tím líp - 14let, dříve jsem bohužel lhal protože jsem se na tu pozici chtěl dostat takže se vám omlouvám byl jsem debílek.
Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal) VAC ban znižuje šancu sa stať adminom. - Před rokem jsem dostal VAC ban jelikož jsem si stáhl nějaký skinchanger a ještě WH protože mě CSGO omrzelo
Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp) - Na starším účtu jsem měl 80h+ a ted na novějším mám nějak 20hodin + za 1týden  na AWP Ultimate a na AIMu jsem měl na starším kolem 60ti hodin a ted mám kolem 15ti hodin.

Nebýt nikde jinde adminem. - Splnuji

Být seznámený s pravidly a příkazy serveru. - Rozumím

Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat. - Klidně, ale většinou jsem s někým na TSku nebo na discordu

Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem. - AWP Ultimate / AIM Server

Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni. - Dříve jsem byl na AWP Ultimate a na AIM Serveru adminstrátorem, je mi 14let bohužel jsem před rokem lhal jelikož jsem věděl že jsou 2roky hooodně velký rozdíl takže jsem bohužel lhal což mě mrzí jelikož mi to snižuje šanci se dostat znova do Admin Týmu. Jelikož jsem ted před týdnem začal znova  s CSkem tak pokud budu přijat tak si musím zopakovat Admin menu což jsem měl před rokem do pár minut naučené takže si myslím že v tomto problém nebude. Bydlím v Olomouckým kraji kousek od Zábřeha, jmenuji se Roman. Navíc jsem si všiml že aktivita adminstrátorů na AWP a AIM serverech není nejlepší, jediný kdo tam je asi trošku aktivní je Spanky a Muffin

Odkaz na Steam profil - Steam PROFIL

Mít CS:GO Prime účet - Mám

LHANÍ O VĚKU - NE

Fokumiii 2020- Jsme mladý jarní muž který ovládá český jazyk a zavládla i skvěle psát

Jak píše PreDiCT - Lhaní o věku + VAC ban za WH

Co když dostaneš práva a zas tě to omrzí? Zabanuješ celý server nebo zase stáhneš WH?

NE

před 4 hodinami, spanky napsal:

Jak píše PreDiCT - Lhaní o věku + VAC ban za WH

Co když dostaneš práva a zas tě to omrzí? Zabanuješ celý server nebo zase stáhneš WH?

NE

Minule jsem nezabanoval celý server a ani jsem nic neudělal na webu když jsem měl práva asi měsíc ještě po tom 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.